Бабця купила в комісійному стару валізку. Зрозумівши, хто на фотках, вона знепритомніла!


Не будемо лукавити, у кожного з нас є сімейний фотоальбом, де зберігаються теплі спогади з дитинства і молодості. Одного разу старенька американка придбала стару валізу в комісійному магазині. Всередині вона знайшла багато чиїхось сімейних фото і вирішила поділитися знімками.

Коли бабці сказали, хто на фото, вона ледь не зомліла! В валізі були знайдені родинні фото в сімейній атмосфері, дитячі малюнки.

На фотографіях ти можеш бачити турботливого сім’янина і люблячого батька. Ти вже здогадався, хто цей усміхнений рудий молодик?

Багато хто скаже: навіщо викладати подібні фото в Мережу, та ще й без дозволу власника знімків? Бабця лише хотіла показати, наскільки доброзичлива та особа виглядає на фото.

Тепер ти точно здогадався — це ніхто інший, як Дональд Трамп, 45-й президент США. На фото він виглядає як старанний сім’янин, що піклується про добробут дитини і дружини.

Фото з цієї колекції були зроблені в 1970-1990-х роках. Тут дуже багато сімейних фото, але іноді трапляються знімки, де Трамп уже з’являється на світських вечірках і важливих подіях.

Нині Дональд Трамп вважається найбільш суперечливим президентом США, а його політика переповнена ексцентричністю.

Як бачимо, у минулому ж Трамп — звичайнісінька людина, що віддає всю любов сім’ї.

На світлинах ти можеш побачити трьох дітей Дональда і його першої дружини, Івани: Дональд, Іванка і Ерік. Батьки увічнили в дітях свої імена, розраховуючи на довгий шлюб і міцну сім’ю.

Зараз Дональд живе з другою дружиною — Меланією, з якою вони виховують сина Бєррона Трампа.

Як би там не було, ці фото нагадують нам про важливість сімейного щастя і затишку. Не всі люди народжуються жорстокими і байдужими, в кожній сім’ї є своя крапля комфорту і радості. Можливо, Трампу не варто було йти в політику, аби зберегти цей статус донині.

Сподобалася стаття? Поділися нею зі своїми друзями в фейсбуці.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Бабця купила в комісійному стару валізку. Зрозумівши, хто на фотках, вона знепритомніла!