На великі екрани вийшов український фільм «Гуцулка Ксеня». Глядачі у захваті!


«Український кінематограф — лайно, а от Голлівуд — бомба». Досі так вважаєш? Розвінчуємо цей міф!

Нарешті в Україні з’явилось кіно, за яке не соромно! Мова іде про повнометражний фільм «Гуцулка Ксеня», який вишов у прокат з 7 березня 2019 року.

Автор сценарію і режисер-постановник — Олена Дем’яненко.

Події стрічки розгортаються в 1939 році. У карпатське селище Ворохта прибувають колишні жителі, а нині — американські емігранти, для того, щоб знайти наречену для молодого Яро. Він отримає мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою. При цьому до введення радянських військ на територію Західної України залишається два тижні (про це ми дізнаємось з титрів наприкінці фільму).

Як раніше повідомляли в Державному агентстві України з питань кіно, кінопроект стрічки «Гуцулка Ксеня» став одним з переможців дев’ятого конкурсного відбору. Сума державного фінансування проекту склала 23 млн 871 тис. грн при загальній вартості виробництва 47 млн 742 тис. 800 грн. Зйомки проходили влітку та восени 2017 року.

В основу літературного сценарію фільму «Гуцулка Ксеня» лягло лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича. У 1939 році всі його твори були заборонені радянською владою. Сам він був змушений емігрувати в Канаду, пізніше — в США.

За словами режисера стрічки Олени Дем’яненко, «Гуцулка Ксеня» — це сучасна мелодрама «в стилі українського танго». «Діти» Влада Троїцького, вихідці сучасного театру «ДАХ» Dakh Daughters зробили для цього все. А «Карпатський реп» в одній з фінальних частин стрічки у виконанні ще одних дітей Влада Троїцького – гурту ДахаБраха – доповнює музичне тло картини.

View this post on Instagram

"Гуцулка Ксеня". Чудовий український фільм з невиразним постером. Дуже естетичне кіно за класичною однойменною оперетою. За участі українських та іноземних акторів (науковець-дивак – бельгієць, а ви послухайте його українську). За задумом – це мюзикл, але велика кількість музичних номерів, його ним на робить. Просто космічні "Дах дотерс", хоча це очікувано.) Неймовірні Карпати, красиві костюми і декорації, чудова кольорокорекція, та й актори не підвели. Але скажу й про слабкі місця – головні герої і вставки де співають і танцюють актори, але їх можна потерпіти!) Раджу до перегляду! #гуцулкаксеня #ukraine #kyiv #cinema #art #modern #theatre #movie

A post shared by Hanna Utina (@koloobig) on

«Це іронічний мелодраматичний мюзикл, орієнтований на найширшу глядацьку аудиторію», – підкреслила вона. Іронії та жартів в фільмі і справді багато. Дехто з глядачів зізнається, що дурнувата посмішка не сходила з обличчя протягом усього фільму.

Над фільмом працювала міжнародна акторська команда: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжюр (Бельгія), Ігор Цішкевіч (США), Олег Стефан (Україна) та інші.

Із власних спостережень: глядачі дуже гарно реагують на цю українську стрічку, а деякі регочуть чи не весь сеанс. Також публіка відзначає неймовірну якість зображення та зйомок.

На жаль, в прокаті «Гуцулка Ксеня» є далеко не у всіх кінотеатрах України, а в деяких, якщо і є, то у дуже незручний час (вранці та в обід), так що масовий глядач часто не має змоги потрапити на нього.

Якщо ти ще не потрапив на «Гуцулку Ксеню», радимо зробити це якнайшвидше, поки вона іде у кінотеатрах. Знай наших! Вміють, якщо захочуть.

Фото на прев’ю: сторінка фільму «Гуцулка Ксеня» у Фейсбуці

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

На великі екрани вийшов український фільм «Гуцулка Ксеня». Глядачі у захваті!