Букмекер Фавбет примножує депозит за лічені секунди. 2000 гривень на рахунок на 500 гривень на ставки без ризиків.


Бонуси Фавбет: грати та отримувати більше

Букмекерська контора Фавбет на території України працює з 2000 року. Це ліцензійний ігровий портал, який об’єднує ставки на спорт та азартні ігри. Бк пропонує безліч бонусів з мінімальними значеннями коефіцієнтів вейджерів. Вітальний пакет бонусів, favbet ставка без риска, бездепи, кешбек доступні зареєстрованим користувачам.

Оскільки букмекерська контора легальна, клієнти бк можуть розраховувати на швидке виведення заробітку та високу якість обслуговування. Зареєструватися та отримати доступ до особистого кабінету ви можете не тільки через офіційний сайт, але й дзеркало, мобільну версію чи додаток.

Огляд усіх видів бонусів

Актуальні бонусні пропозиції відображаються у відповідному розділі сайту Фавбет. Умовно їх можна розділити на адресні та універсальні. Основні пропозиції знаходяться у відритому доступні, а адресні заохочення надсилають гравцям на електронну адресу. Для цього при реєстрації або через налаштування особистого кабінету потрібно заповнити контактну інформацію.

Розраховувати на бонуси, розіграші, участь в лотереях можуть лише зареєстровані користувачі після підтвердження даних. Розглянемо основні бонусні формати.

Вітальний бонус

Клієнтам для беттінгу пропонують отримати до 2000 гривень на рахунок. Вам нараховують 100% від суми першого поповнення. Кошти відображаються на бонусному рахунку, тому відразу їх отримати у грошовому еквіваленті не вдасться. Тільки після виконання умов вейджеру ви можете розраховувати на реальний заробіток.

Ставки без ризику

Це формат азартного парі, який не передбачає реального списання грошей з депозиту гравця. Букмекер пропонує скористатися ставками без ризиків на суму 500 гривень. Якщо ставка не виграє, гроші повертаються на рахунок. В ставках без ризику можна робити ставки лише на обрані події.

Експреси дня

Адміністрація букмекерської контори встановлює перелік події, на які ви можете робити ставки зі збільшеними потенційними виграшами. Це означає, що у разі виграшу ставки у конкретних подіях ви додатково отримуєте 10% від суми. Найчастіше до таких експресів потрапляють найпопулярніші спортивні напрямки.

Тонкощі використання бонусів

У розділі «акції» фіксують актуальні бонуси, якими може скористатися беттер у цей момент. Оскільки бонусна програма букмекера досить насичена, потрібно відстежувати бонуси постійно. Для зручності Фавбет пропонує розсилку від адміністрації. Для цього потрібно лише вказати електронну адресу.

Як відіграти бонуси Фавбет

Отримати відразу бонус на ваш рахунок не можна. Потрібно виконати умови вейджеру. Адміністрація фіксує коефіцієнти, за якими легко розрахувати суму ставок. Тільки після створення ставок на цю суму гроші автоматично відображаються на депозиті.

Правила використання бонусів зафіксовані на сайті букмекера:

  • ставка без ризику передбачає вибір подій з коефіцієнтами від 1,50. Якщо ви обираєте формат ставок у експресі чи системі, коефіцієнт збільшується до 2,5;
  • для відіграшу заробітку з експресу дня передбачені автоматичні зарахування грошей. Вам пропонують перелік подій. Якщо ви робите ставку та вона виграшна, додатково отримуєте 10% від виграшу. Інших умов цей бонус не передбачає.

Єдиний бонус без вейджеру та виконання умов відіграшу – експреси дня. Інші заохочення вивести не вдасться відразу. Однак для активних беттерів, які роблять постійно ставки, відіграти бонуси досить легко. Букмекер не встановлює жорстких обмежень за часом та коефіцієнтами.

Якщо виникають питання щодо нарахування бонусів після виконання всіх умов, верніться до адміністрації порталу. Служба підтримки працює цілодобово та пропонує допомогу зареєстрованим користувачам. Більше інформації про бонуси, лотереї, акції ви знайдете на офіційному сайті Фавбет.

 

 

 

 

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Букмекер Фавбет примножує депозит за лічені секунди. 2000 гривень на рахунок на 500 гривень на ставки без ризиків.