7 цікавих фактів про новий український серіал «Спіймати Кайдаша».


11 березня на телеканалі СТБ показали останні епізоди успішного серіалу «Спіймати Кайдаша». Та і досі в мережі не припиняють обговорювати дотепні жарти та динамічний сюжет українського телепроєкту.

Серіал Спіймати Кайдаша створений за мотивами повісті українського письменника Івана Нечуя-Левицького Кайдашева сім’я. Правда, сюжет трохи осучаснений, адже події розгортаються в наші дні.
1.
Сценаристом і шоураннером серіалу стала Наталія Ворожбит – автор сценарію відомого українського фільму «Кіборги» (режисер Ахтем Сєїтаблаєв) і «Школа» (режисер Валерія Гай Германіка). Це перша робота Наталії як шоураннера, чого вона дуже рада. Оскільки брала участь у всіх етапах створення серіалу, а не лише написала сценарій.

2. Одну з головних ролей зіграв Віктор Жданов – зірка фільму «Кіборги». Віктор грає Омелько Кайдаша – главу сім’ї. «Працьовитий, добрий господар, золоті руки. Зараз таких господарів у селах мало залишилося. Любить працювати, розбирається в машинах. Коли трапляється вихідний або закінчується вся робота – Омелько не знає, що робити. Мучиться-мучиться, склавши руки, а потім йде пити горілку…», – описує Кайдаша Наталія Ворожбит.

3. Одну з головних ролей, Карпо Кайдаша, зіграв секс-символ «Кріпак» Тарас Цимбалюк. Його герой відслужив в армії, закінчив бурсу, допомагає батькові ремонтувати машини і скоро стане кращим механіком на районі.

«Карпо дуже просто хлопець, який виріс в силі, дуже чесна, як почуває, так і говорить. Він може здатися закритою людиною, але, якщо ти попросиш у нього допомоги або розмовлятимеш з ним, він відразу допоможе. Він неоднозначний персонаж, що ще сильніше притягує, – вважає Тарас. – Мені він нагадує пацанів, які залишилися в моєму рідному місті, Корсунь-Шевченківському. Вони не поїхали вчитися, оскільки вважають, що знають більше, ніж педагоги їм розкажуть. П’ють пиво і б’ються на дискотеках. Звичайні хлопці, які є у всіх маленьких містах. Ось Карпо мені нагадав таких хлопців».

4. Двір і будинок, де живуть Кайдаші, були спеціально побудовані в селі Дерев’яна Обухівського району під Києвом.

Спочатку хотіли знімати всю історію в експедиціях, але вийшло так, що змогли знімати натуру, а всі внутрішні історії – в павільйоні. Тому, коли актори на пошуки місцевості під Києвом, зіткнулися з тим, що практично всі території усіяні котеджами і заміськими будинками, і у них навіть близько немає тієї автентичності, яку шукали.

Також важливо було, щоб територія була нерівною і горбистою – це в рази ускладнювало пошуки. І тому, коли творці серіалу відкрили для себе село Дерев’яне, побачили ці будиночки в окрузі – відразу зрозуміли, що це те, що треба.

5. Ворожбит зізналася, що в зйомках найскладніше було розповісти історію 9 років життя восьми героїв в 12 серіях.

6. Найбільше було проблем з кастингом Мотрі, у результаті роль дісталася актрисі Антоніні Хижняк. Затвердили її вже в перший знімальний день.

7. У серіалі знялися дуже багато молодих українських артистів. Наприклад, роль Лавріна виконав Григорій Бакланов, якого багато хто знає по серіалу Оксани Байрак «Ніщо не трапляється двічі».

 «Це не просто типу комедія – посміятися, це насправді, трагікомедія – сміх через сльози. Це смішно, як вони там сваряться, але разом з тим і не смішно, тому що ти розумієш, що є реально люди, які так живуть – в постійному конфлікті, очікують якихось проблем, злі, наїжачені,» – зазначає акторка Антоніна Хижняк.

Поділись цікавими фактами про серіал «Спіймати Кайдаша» у соцмережах. Подай ідею друзям, які давно шукали, який би серіал подивитись під час карантину.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 цікавих фактів про новий український серіал «Спіймати Кайдаша».