Слуга народу: 12 маловідомих фактів про серіал.


Ми щасливі, що Україна полюбила політичну фантазію про те, яким би міг бути Президент України в майбутньому. От би і дійсно так! Ні за кого не агітуємо, проте сподіваємося, що біля екранів всі відчувають себе такими ж щасливими, як і знімальна група на майданчику.

Пропонуємо дізнатися цікаві факти про серіал «Слуга народу».

1. Робота над серіалом почалася навесні 2015 року.

2. Серіал «Слуга народу» знімали в Києві в найрізноманітніших місцях, починаючи з дворів дев’ятиповерхівок, торгових центрів і закінчуючи ВДНГ і колишньою резиденцією Януковича – Межигір’ям. Іноді локацію міняли по три-чотири рази на день.

3. Нецензурний крик душі Василя Голобородька, який зняв на відео учень 10-Б, вийшов в ефір «запіканим», однак незадовго до прем’єри потрапив в мережу в оригіналі.

4. На роль прем’єр-міністра розглядали понад двадцять акторів.

5. Інавгурацію президента знімали в столичному Будинку вчителя за участю трьохсот акторів масових сцен. І так сталося, що під час цієї зйомки один з них втратив свідомість. Точно так само, як це сталося з солдатом почесної варти на реальній інавгурації Петра Порошенка.

6. Під час зйомок сцени в реальній стоматологічній клініці на Лук’янівці знімальній групі влаштували бунт. Просто перед входом почали протестувати справжні пацієнти. Мовляв, вони записалися на прийом, а їх не пускають. Ситуацію залагодив Володимир Зеленський. Щоб залагодити конфлікт, він почав фотографуватися з людьми і роздавати їм автографи.

7. Як і його персонаж Василь Голобородько, Володимир Зеленський любить їздити на велосипеді. Зоряний гуморист і актор намотує кола навколо свого заміського будинку. Нерідко разом з дочкою Олександрою.

8. Саундтреки до серіалу написали відразу два відомих музиканта – Дмитро Шуров і Потап. Композиція першого звучить на початку. Завершується ж серіал акордами з пісні Потапа і Насті.

9. Композитором серіалу став брат режисера Олексія Кірющенко Андрій.

10. Режисер серіалу «Слуга народу» Олексій Кірющенко часто підколював акторів під час роботи. А одного разу влаштував справжнє випробування на міцність для Володимира Зеленського. Він виманив гумориста зі знімального майданчика і розіграв в рамках рубрики Вечірнього Києва «Вас замовили».

11. Бюджет одного епізоду серіалу майже 90000 доларів.

12. Перша серія мала приголомшливий успіх і стала найбільш рейтинговим ТВ-продуктом осіннього сезону.

А ти дивився популярний серіал? Що скажеш з цього приводу? Ділися з нами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Слуга народу: 12 маловідомих фактів про серіал.