15 жахливих фактів про Північну Корею, які не дадуть тобі спати спокійно.


Північна Корея все частіше стає предметом обговорення світових ЗМІ. Погроза КНДР застосувати свою ядерну зброю спантеличила не лише їх найближчих сусідів, але й увесь світ.

Лідер КНДР активно гвлаштовує військові паради і демонструє всім свій військовий потенціал. Одних це лякає, а інших просто веселить. У потоці новин про Північну Корею легко заплутатися. Що з почутого правда, а що брехня?

У наступній статті ми зібрали 16 цікавих фактів, які допоможуть тобі розібратися у всьому цьому і ближче познайомитися з цією неординарною країною.

1. Уряд Північної Кореї на законодавчому рівні зупиняє будь-які спроби сфотографувати місцеві будинки. Просто вони бояться поширення інформації про те, що велика частина населення живе на межі бідності.

2. Автомобілі у Північній Кореї є лише у військових і чиновників.

3. Ти вважаєш дослідження британських учених нісенітницею. Як би не так. У порівнянні з північнокорейськими колегами британці дійсно чимось займаються. Наприклад, нещодавно корейські вчені заявили, що знайшли стародавнє лігво єдинорога. Стверджують, що його кілька тисяч років тому осідлав один з корейських королів.

4. Зате у Північній Кореї знаходиться найбільший в світі стадіон. Його назва — Ранградо. Він знаходиться в Пхеньяні і вміщує близько 150 тисяч чоловік.

5. Кйонга-донг — місто, побудований для біженців з Південної Кореї. Правда, ніяких біженців там так і не з’явилось.

6. Швидше за все ти чув про NASA. Корейці ж знають лише NADA, північнокорейськоме космічне агентство. Дивовижна схожість у назвах.

7. Релігія і фільми для дорослих у КНДР поза законом. Й те, й інше вважаються злочинами, за які карають розстрілом.

8. Кім Чен Ин залишився єдиним представником свого прізвища, після того як він розстріляв свого дядька з усією його родиною.

9. У Північній Кореї поширене піратство. У 1968 корейці захопили американський корабель-розвідник «Пуебло». Він до цих пір стоїть у порту Пхеньяна.

10. Мрієш про легалізацію марихуани, як у Нідерландах? Тобі у Північну Корею! Тут вона цілком легальна.

11. Не можеш жити без футболу? А ось корейці можуть. Матчі ЧС 2014 з футболу транслювалися з 24-годинною затримкою. Перевіряли, чи можна їх запускати у ефір.

12. Який тут найпопулярніший маршрут для туризму? За 60 років ворожнечі після поділу Кореї в Південну втекло близько 23 тисяч чоловік. У Північну тільки двоє.

13. Хочеш зачіску як у улюбленого актора? Корейцям дозволено лише 18 видів жіночих та 10 видів чоловічих зачісок.

14. Ти любиш джинси? У Кореї це тип одягу заборонений як символ капіталістичної Америки.

15. Кордон між Північною і Південною Кореєю становить 238 кілометрів. Це найбільш охоронювана територія в світі.

Ну як тобі Північна Корея? Можливо, захотілося злітати туди на день-другий? Пиши свої думки нижче і розкажи друзям про цю дивовижну державу.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
3
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
6
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 жахливих фактів про Північну Корею, які не дадуть тобі спати спокійно.