10 фактів про Олену Зеленську: все, що потрібно знати про дружину новообраного президента.


Вибори пройшли, результати нам відомі, тож пропонуємо дізнатися 10 фактів про дружину Володимира Зеленського – Олену, якій незабаром належить взяти на себе обов’язки першої леді України.

1. Олена Зеленська стане наймолодшою Першої леді України. Цього року їй виповнився 41 рік. Відповідно, її чоловік стане наймолодшим президентом. На момент інавгурації Володимиру Зеленському також буде 41 рік.

2. Олена за освітою архітектор, однак за фахом не працювала. Оскільки Володимир Зеленський з юності грав у КВН, вона також захопилася гумористичним жанром і стала писати сценарії для виступів його команди.

3. Олена і Володимир вчилися в паралельних класах однієї школи Кривого Рогу. Але познайомилися і почали зустрічатися вже в університеті.

4. До весілля пара зустрічалася вісім років і одружилася в 2003 році. Володимир і Олена виховують двох дітей – 14-річну Олександру та 5-річного Кирила.

5. Олена брала активну участь у творчій діяльності чоловіка з самого початку його кар’єри шоумена. Спочатку допомагала йому придумувати стендап для студентських виступів в КВН, а потім стала сценаристом «Квартал 95». Крім того, Олена є сценаристом фільму-мюзиклу «Як козаки». Також їй приписують створення образу «слуги народу» – Василя Голобородька.

6. Олена підтримувала Володимира під час передвиборної гонки, однак чесно зізналася в інтерв’ю телеканалу ICTV, що була проти висунення чоловіка на пост президента.

«Я була відверто й агресивно проти початку цього проекту. Тому що це дуже важкий проект, навіть не проект, а інший напрямок в житті. Але мене, напевно, намагалися берегти. І самі ранні плани, коли все це обговорювалося з колегами, близькими соратниками – не можу сказати, що від мене це приховували, але оберігали від зайвої інформації, щоб я завчасно не нервувала».

7. Володимиру Зеленському приписували роман з Оксаною Акиньшиною, з якої він грав у фільмі «8 перших побачень». Актор спростовував чутки в інтерв’ю, його дружина ситуацію не коментувала.

8. Олена Зеленська зізнавалася, що є людиною, яка не любить бути в центрі уваги. Вона дуже рідко робить публікації в Facebook, а її сторінка в Instagram і зовсім закрита і доступна тільки близькому колу людей.

9. В одному зі своїх інтерв’ю Володимир Зеленський говорив, що його стиль – заслуга дружини.
«Немає часу, щоб стежити за модою. У мене гардеробом дружина займається. Зазвичай вона знаходить мені річ, я швидко приїжджаю в магазин, якщо підходить, купую. Тому я, як правило, навіть не знаю, якої марки піджак або светр ношу».

10. В інтерв’ю BBC-Україна дружина Володимира Зеленського сказала, що дуже переживає з приводу статусу «першої леді».

«Якщо було б можливо, я б хотіла займатися тим, чим займалася. З іншого боку, мені кажуть: є ж перші леді, які створюють фонди і займаються благодійністю. Чесно, я хотіла б бути відсутньою. Як вийде. Будемо думати, говорити. Можливо, тут є зобов’язання, які неможливо на когось перекласти».

А як тобі наша майбутня перша леді? Пиши у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
12
Мило
Фігня Фігня
2
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
18
Подобається
О боже О боже
3
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 фактів про Олену Зеленську: все, що потрібно знати про дружину новообраного президента.