Ось як виглядала перша леді США, коли знімалась для дорослих журналів.


Ім’я Меланії Трамп було відомо широкому загалу задовго до перемоги її чоловіка на президентських перегонах у 2016 році. Модель зі словенськими коренями встигла побудувати успішну професійну кар’єру і вийти заміж за одного з найбагатших людей світу ще в далекому 2005 році.

Звичайно, шлях до слави і успіху для простої дівчини з глибинки Словенії був тернистий. У складні періоди їй доводилося робити важкий вибір, долаючи життєві негаразди.

Меланія вступила до університету Любляни, проте кинула навчання вже після першого курсу, зробивши вибір на користь кар’єри моделі. Незабаром 16-річна дівчина вже позувала на подіумах Мілана і Парижа.

 

У 1998 році Меланія була успішною моделлю, проте знайомство і подальше тісне спілкування з мільярдером і медійної фігурою Дональдом Трампом дали дівчині новий виток популярності. Її знімки стали друкуватися в найпрестижніших на той момент глянцевих виданнях.

Коли Меланія Трамп в січні 2017 року став першою леді США, багато хто пригадав їй ряд неприємних фактів, які дружина мультимільярдера з радістю б викреслила з біографії.

Зведений брат в Словенії

Денис Цігельняк старше Меланії на 4 роки. Він працює електриком в словенському містечку Храстнік. Довгий час він не давав про себе знати, але після президентських виборів в США публічно привітав зведену сестру з перемогою чоловіка.

Нині Денис щосили роздає інтерв’ю європейській пресі, мріючи побачитися з Меланією вживу.

Балакучий перший коханець

Про любовні стосунки красуні до Дональда Трампа не було відомо абсолютно нічого. Але недавно до журналістів звернувся колишній хлопець Меланії. Юрій Зорчіш, який нині мешкає там само в Словенії, розповів, що був першим чоловіком в її житті, а також публічно підтвердив, що його колишня кохана робила пластичні операції.

 

Еротичне ток-шоу

Вперше Дональд Трамп зізнався в любові Мелані в ефірі ток-шоу зі скандальним радіоведучим Говардом Стерном. Безсумнівно, саме визнання було ніжним і незабутнім для дівчини. Однак потім Говард почав розпитувати саму Меланію подробиці її інтимного життя. Про свої тодішні одкровення їй навряд чи приємно згадувати…

Пластичні операції

Дружина Трампа неодноразово заявляла, що ніколи не робила пластику і планує старіти з гідністю. Однак фахівці стверджують, що екс-модель як мінімум робила збільшення грудей, підтяжку обличчя і ринопластику.

Різниця у віці з чоловіком

Дональд Трамп старший за свою дружину на 24 роки. До слова, первісток президента молодше Меланку всього на сім років.

Оголені фото

Крім зйомок для таких престижних журналів, як Vogue і Elle, Меланія знімалася оголеною для чоловічих видань Max (в 1996 році) і GQ (2000 року).

Сам Дональд Трамп захищає улюблену: «Моя дружина до біса приваблива, а демонструвати перед камерою свої принади — частина роботи моделі».

 

Одні називають Мелані Трамп найзвабливішою і найнеоднозначнішою першою леді США. Інші вважають її такою ж елегантною і стильною, як Жаклін Кеннеді. А що ти думаєш про американську першу леді?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось як виглядала перша леді США, коли знімалась для дорослих журналів.