Втікачка з КНДР розкрила ганебні факти з життя диктатора Кім Чен Ина.


Про Північну Корею та її лідера Кім Чен Ина відомо досить мало. Навіть ті факти, які відомі, не завжди є достовірними, адже вся інформація, що йде звідти, проходить жорстку обробку цензурою.

26-річна Хі-Йон Лім втекла з рідної КНДР. Після втечі вона дала відверте інтерв’ю британським журналістам про те, як живе Кім Чен Ин Батько втікачки був старшим офіцером корейської армії. Лише після його смерті дівчина разом з сім’єю зважилася покинути країну. Це обійшлося їй в 7 000 доларів різних хабарів.

Але після розказаної нею історії ця сума починає здаватися мізерною в порівнянні з порятунком зі справжнього пекла. Наведемо кілька фактів, що доводять це.

Публічні страти

Так, в Північній Кореї все ще страчують людей і, більш того, прилюдно. Щоб не було нестачі в глядачах, корейські влади зганяють на ці «заходи» навіть школярів (в основному учнів старших класів).

Дівчина була присутня на одній з страт. Тоді вбили музикантів, яких звинуватили в перегляді порно. За її словами, подивитися на страту зібралося близько 10 000 чоловік.

Дорогі обіди

У той час як майже все населення голодує, Кім дуже любить смачно поїсти і не соромиться витрачати на це шалені суми. Улюблена страва диктатора — суп з ластівничих гнізд, які йому привозять з Китаю. Також він великий фанат ікри.

Ось і виходить пару десятків тисяч доларів лише за одну зміну страв.

Власний гарем

Особистий гарем Кім Чен Ина складається з молоденьких дівчаток. Їх спеціально відбирають по всій країні, і тільки найкрасивіші з них потрапляють практично в рабство. Вони зобов’язані подавати правителю їжу, робити масаж і задовольняти будь-які його потреби.

Пентхауси

Закономірно: якщо ти диктатор, то у тебе є власний палац або навіть не один. Ось і у Кіма безліч шикарних маєтків по всій території КНДР. А ще він жахливий параноїк і постійно переїжджає з місця на місце, побоюючись замахів з боку спецслужб усього світу.

Тоталітаризм

Абсолютно типове для тоталітарних держав явище — повне зомбування населення. Кожен день по ТБ розповідають про те, що корейці найкраща нація на планеті, а решта світу їм просто заздрить і намагається знищити.

Альтернатив офіційним державним джерелам просто не існує. В цілому, вся інформація в країні закрита, ніщо не надходить в державу і не виходить за її межі.

Чого тільки варта історія, яка сталася в 2014 році на чемпіонаті світу з футболу. Тоді у фінальному матчі зійшлися німці та аргентинці. Німці відвезли заповітний трофей на батьківщину. У той же час по всій КНДР було оголошено, що саме їхня збірна стала чемпіоном світу.

І ось ці хлопці зараз загрожують всьому світу ядерною війною. Трохи страшно, чи не так?А що ти думаєш з цього приводу? Пиши в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
3
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Втікачка з КНДР розкрила ганебні факти з життя диктатора Кім Чен Ина.