9 компрометуючих фактів, після яких ти по-іншому подивишся на Кейт Міддлтон.


Всім добре відомо, що сучасні монархи повинні володіти бездоганною репутацією, щоб будь-який підданий міг брати з них приклад і пишатися цим. Правда, правила тепер не такі суворі, проте абсолютно неприпустимо, щоб в народі про членів королівської сім’ї ходили усілякі чутки. Тому тим, хто раптом стає володарем титулу, доводиться ой як несолодко!

У цій статті зібрано 10 фактів про герцогиню Кембриджську, Кейт Міддлтон, яка до англійської знаті, по суті, і не належить, проте репутація цієї жінки схожа на сніг, який щойно випав десь у Гімалаях, кристалічно чистий і блискучий. Давай спробуємо розібратися, чи так це насправді.

Факт 1

Ставлення до Кейт при дворі — предмет нескінченних обговорень. До весілля молоді аристократи сміялися за її спиною, адже наречена принца — дочка авіадиспетчера і стюардеси британських авіаліній Майкла і Керрол Міддлтон. Якщо розібрати її прізвище, то сам корінь middle вказує на те, що предки герцогині належали до середнього класу.

Факт 2

Родовід новоспеченої принцеси розбирали досить ретельно. По материнскій лінії  в її роді можна зустріти слюсарів і шахтарів, а ось по батькові є родич, який  є нащадком самого Едуарда III. Також існує думка, що герцогиня — далека родичка Джорджа Вашингтона.

Факт 3

Копання в родинних зв’язках герцогині привело дослідників до дівчини, яку звуть Катріна Дарлінг. Це знаменита лондонська стриптизерка, яка знімається в журналах для дорослих. З’ясувалося, що бабуся Катріни виявилася рідною сестрою дідуся Кейт.

Факт 4

Крім стриптизерки Катріни є ще дядечко Гаррі Олдсміт, який зараз сидить у тюрмі за зберігання наркотиків. Герцогиня стверджує, що не контактує з ним.

Факт 5

Кейт довелося чекати пропозиції від принца цілих 9 років. Був навіть момент, коли вони мало не розлучилися. За це в народі (та й в пресі) майбутню герцогиню прозвали Waity Katie, що можна перевести як «Чекаюча Кейті». Коли вона нарешті вийшла заміж за Вільяма, то стала найстаршою королівською нареченою в історії Британії. На той момент їй було 29 років.

Факт 6

Кілька років тому принц Вільям і Кейт Міддлтон подали в суд на фотографа з Франції, який стежив за ними під час їх канікул і зумів зробити знімок герцогині топлес. Він продав знімки в журнали Франції, Ірландії та Італії, які потім теж відповідали перед судом за їх публікацію.

Факт 7

На голові Кейт є три шрами, їх приписують її спортивним інтересам: майбутня герцогиня займалася атлетикою, хокеєм і навіть стрибала з жердиною. Одного разу Кейт Міддлтон довелося змінити школу, оскільки однолітки її буквально зацькували. Подейкують, що вона навіть вступала в бійки з хлопцями, які її ображали.

Факт 8

Посмішку Кейт Міддлтон називають ідеальною, однак це заслуга французького дантиста, який створив методику «гармонійної асиметрії»: зуби злегка недосконалі, що робить посмішку більш природньою. А ще акуратний носик герцогині викликав в Британії справжній бум операцій, які так і прозвали — «королівська ринопластика».

Факт 9

Міддлтон якось брала участь у благодійному показі і пройшлася по подіуму в досить яскравій прозорій сукні. Подейкують, що саме тому Вільям звернув на неї увагу. А ще завдяки відмінній формі своєї п’ятої точки Кейт деякий час була моделлю бренду Levi’s.

Як ти уже побачив, у Кейт Міддлтон все-таки бездоганна репутація. Все, що ми тут побачили, більше схоже на якісь витівки. Хто знає, можливо, Кейт в майбутньому стане королевою Великобританії і ми ще довго будемо стежити за непогрішною аристократкою «з народу».

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 компрометуючих фактів, після яких ти по-іншому подивишся на Кейт Міддлтон.