Як це – бути дружиною лідера найзакритішої країни світу.


Про життя грізного правителя Північної Кореї Кім Чен Ина відомо дуже мало, а тому і перша леді держави – фігура таємнича. Вона рідко з’являється на публіці, а її ім’я, Лі Сіль Чжу, не фігурує в новинах, як у випадку з дружинами інших політичних лідерів. Більше того, немає точних відомостей навіть про її вік. Але, незважаючи на це, деякі факти з біографії цієї загадкової жінки виявити все-таки вдалося.

Ми зібрали цікаві відомості про життя дружини корейського диктатора, які можуть стати для тебе справжньою несподіванкою.

1. Лі Сіль Чжу – дочка корейських інтелігентів

Вона народилася в портовому корейському місті Чхонджин в родині викладача і лікаря. Можливий рік народження дружини Кім Чен Ина коливається в проміжку між 1985-м і 1989-м, а це означає, їй від 28 до 33 років.

2. В юності вона була чирлідером

До шлюбу з корейським вождем дівчина навчалася в найкращому вищому навчальному закладі КНДР – Університеті імені Кім Ір Сена в Пхеньяні, і в 2005 році побувала в Південній Кореї, будучи членом групи підтримки делегації Північної Кореї на чемпіонаті Азії з легкої атлетики.

3. До заміжжя вона була співачкою

Чи Сіль Чжу захоплювалася співом, деякий час вивчала в Китаї вокал, а майбутній чоловік вперше побачив її під час трансляції виступу державного оркестру «Инхасу», учасницею якого вона була.

4. Лі Сіль Чжу – мати трьох дітей

Засоби масової інформації вважають, що дівчина народила голові північнокорейської держави двох дочок (орієнтовно в 2010-му і 2013-му роках) і сина (в лютому 2017 року). За даними південнокорейської розвідки, народження третьої дитини – не бажання самої жінки, а виконання наказу, адже країні потрібен спадкоємець.

5. Дружина корейського лідера – бунтарка

Чи Сіль Чжу стала єдиною першої леді Північної Кореї, яка зухвало змінила стиль зачіски і зробила коротку стрижку – до неї всі дружини глав держави носили довге волосся. Більше того, дівчина має пристрасть до модних західних брендів: наприклад, серед аксесуарів в її гардеробі є сумки від Chanel і Dior. А замість обов’язкового для всіх північнокорейців значка з портретами вождів ця відчайдушна жінка дозволяє собі носити дорогоцінні брошки.

6. Вона переконала чоловіка дати корейським жінкам більше свободи

Незважаючи на всю міць і авторитет чоловіка, Лі Сіль Чжу вдалося пом’якшити його грізний характер: Кім Чен Ин дозволив північнокорейським жінкам одягати штани і навіть джинси, носити чорні колготки, туфлі на підборах і платформі, а також дозволив їм їздити на велосипеді.

А що ти думаєш про молоду дружину корейського диктатора? Ділися з нами в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як це – бути дружиною лідера найзакритішої країни світу.