10 фруктів, які змусять тебе почервоніти! Фантастика, що росте на деревах.


На прохання озвучити кілька фруктів ти швидше за все почуєш про звичні банани, апельсини і ківі. Але є і багато інших чудових делікатесів, які не так популярні. Але ж кожен з них по своєму особливий, чого тільки коштує король фруктів дуріан…

Акебія

Акебію прозвали шоколадною лозою через легкий шоколадний запах. Стиглий плід виглядає так, ніби ось-ось накинеться на людей, що проходять повз. М’якоть фрукта в вигляді сардельки нагадує смак малини.

Рука Будди

Делікатес, що нагадує лимон з шикарною зачіскою, майже без м’якоті. У Китаї до фрукту ставляться з повагою і тримають в будинку, як талісман. Ефірні масла фрукту використовують для виготовлення парфумів і ароматизації одягу і приміщень.

Зміїний фрукт

Салак – фрукт з Південно-Східної Азії, що нагадує цибулину зі зміїною шкірою. Він чиститься, як варене яйце, але потрібно бути обережним, адже гостра шкірка запросто розріже шкіру при незграбному поводженні. Салак їдять сирим, додають в салати або варять з нього компот.

Пандан

Застосувань цього фрукту хоч відбавляй! Його вживають в їжу, з нього роблять фарбу, пандан знайшов застосування і в народній медицині. А ще одним лише виглядом цих ласощів можна налякати, адже пандан схожий на яйце інопланетної істоти.

Дуріан

Батьківщина цього неоднозначного фрукта – Південно-Східна Азія. Описуючи дуріан, місцеві жителі кажуть, що це «пекло зовні, рай всередині». Ласощі володіють настільки нестерпним запахом, що його заборонили заносити в громадські місця і транспорт.

Проте, огидний запах означає, що фрукт дозрів і готовий до вживання. На смак дуріан як ванільний крем упереміш з бананом, ананасом і хурмою. У Таїланді фрукт прозвали королівським і навіть присвятили окреме свято!

Драконів фрукт

Пітаї виглядає настільки красиво, що і їсти шкода, але ти точно залишишся задоволеним, спробувавши його на смак! Пітаї чимось нагадує ківі, але переїдати не варто.

Рамбутан

Найчастіше з рамбутана роблять варення, а м’якоть, що нагадує варене яйце, підсмажують або їдять сирою. Фрукт також знайшов застосування в чаклунських обрядах: в давнину відьми готували для воїнів відвар з рамбутана, який викликав галюцинації і посилював силу в кілька разів.

Атемойя

Атемойя, що з’явилася в результаті схрещування кремового і солодкого яблука, досить калорійна. І все ж, якщо стоїть вибір між цим фруктом і еклерами, атемойя відмінно замінить десерт, до того ж вона в рази корисніша.

Маракуйя

Фрукт знаменитий тим, що при поїданні викликає сильний потяг до протилежної статі. Плід пристрасті до того ж разюче солодкий, ось чому всі продавці екзотики намагаються роздобути делікатес з Південної Америки.

Ківано

Ківано – щось середнє між огірком і динею. Желеподібна м’якоть новозеландського фрукта має яскраво виражений зелений колір і схожа на рідину, що витікає із поранених інопланетян у фільмах. Насиченість вітамінами і неповторний смак – візитна картка цього фрукта.

Подорожуючи іншими країнами, люди насамперед цікавляться тамтешньої кухнею. Часто буває, що хочеться покуштувати всі місцеві страви, але якщо у тебе намічається візит до Китаю, місцеві делікатеси краще не замовляти…

А який фрукт зацікавив тебе найбільше? Своїми враженнями поділися в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 фруктів, які змусять тебе почервоніти! Фантастика, що росте на деревах.