Дженніфер Аністон підтримала медсестру у Нью-Йорку, в якої знайшли вірус


Шоу Джиммі Кімела, як і багато інших телепроектів, вийшло в онлайн. Героїнею нового випуску стала медсестра Кімбелл Фейрбенкс, яка заразилася коронавірусом і знаходиться в ізоляції.

Для неї це виявилося вкрай важкою ситуацією, оскільки їй довелося розлучитися на певний час зі своїми дочками. Під час прямого включення телеведучий зробив сюрприз і підключив до ефіру Дженніфер Аністон. Актриса підтримала медсестру, подякувавши за її працю в боротьбі з пандемією.

«Привіт Люба! Я так рада зустрітися з тобою. Я просто хочу сказати, Бог благословить тебе і всіх за ту роботу, яку ви робите. Я навіть не знаю, як висловити подяку за те, що ви робите, наражаючи на небезпеку своє здоров’я. Ти просто феноменальна», – сказала в ефірі Джен.

Крім того, актриса подарувала медсестрі і іншим лікарям подарунковий сертифікат на 10 тисяч доларів на закупівлю продовольчих товарів під час карантину.

Актриса, в свою чергу, розповіла, як протікає її карантин. Уже три тижні знаменитість сидить вдома, однак, зізнається Джен, їй це не важко. Найважче для зірки – дивитися новини. Цікаво, що під час прибирання Еністон знайшла запис свого першого прослуховування в 13 років. Артистка пообіцяла, що як тільки оцифрує відео, обов’язково ним поділиться.

Кожен допомагає як може: хтось фінансово, а хтось морально. Будь-яка допомога зараз доречна, аби швидше перемогти цей всесвітній колапс.

А ти, тим часом, залишайся вдома та читай Популярне!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дженніфер Аністон підтримала медсестру у Нью-Йорку, в якої знайшли вірус