Дивні звичаї різних країн, які не зрозумілі українцям


Приїжджаючи в іншу країну, ми відразу поринаємо в місцевий колорит і мимоволі починаємо слідувати традиціям місцевих жителів. Деякі з них здаються нам дивними і незрозумілими, хоча для жителів цієї країни така поведінка – норма.

Ми зібрали для тебе у статті дивні звичаї жителів різних країн. Спойлер: правильні відповіді у кінці статті.

Дивні звичаї різних країн

Іспанці та італійці ставлять пляшки з водою біля будинків

Іноді італійці та іспанці залишають біля своїх будинків пляшки з водою. Вони стоять в кутах будівель і уздовж стін. Мандрівники задаються питанням, навіщо жителі саме цих країн залишають на вулиці повні пляшки. Втамувати спрагу? Облити шкідливого сусіда? Відповідь вас точно здивує.

Туристи з усього світу помічають, що іспанці вечеряють пізніше, ніж жителі інших країн, і вечеря о 20:00 вважається досить рано. Чому так відбувається?

Німці зберігають удома непотрібні смартфони

Німці зберігають у себе вдома майже 200 млн старих мобільних телефонів, і майже 85% опитаних німців зберігають удома телефон. Чому?

Іспанці скачуть на конях через вогнище

Щороку в січні жителі іспанського міста Сан-Бартоломе-де-Пінарес виїжджають на вулиці міста на конях, а потім стрибають на них через багаття. Навіщо?

Італійці використовують сковорідку з дірявим дном

Туристів в супермаркеті Італії може здивувати незвичайна сковорідка з дірявим дном – нам вона чимось нагадує друшляк. Що готують італійці в такому посуді?

Австралійські екологи звели паркан від кішок

Екологи Австралії звели паркан висотою близько 3 м і загальною довжиною понад 40 км, а пізніше подали на нього електрику. І все це, щоб захиститися від кішок. Навіщо?

У Чехії побудували храм з людських кісток

У чеському місті Седлец є храм, побудований в готичному стилі. Точніше, це навіть не храм, а цвинтарний костел. Вся внутрішня обробка цього костелу складається з людських останків: кісток і черепів. Чому так вийшло, а головне – навіщо?

Греки випускають гіпсові тарілки

У Греції туристи часто зустрічають гіпсові тарілки – як в продажу, так і в різних закладах. Навіщо грекам такі тарілки?

В Індонезії жителі підпилюють зуби

Жителі Індонезії вже багато років підпилюють зуби. Дивний ритуал проводять після 18 років, а якщо зуби не були підпиляні за життя, то це робиться перед смертю. Чому вони так роблять?

Відповіді

1. Навіщо італійцям пляшки з водою біля будинку?

Щоб відлякувати тварин. Пляшки стоять так, щоб заважати кішкам і собакам мітити територію. Судячи з усього, спосіб використовують все рідше, найімовірніше, через низьку ефективність.

2. Навіщо німці зберігають удома старі телефони?

Все просто. Більшість просто хоче мати запасний, а хтось не хоче морочитися з переробкою, свідчать результати дослідження.

3. Чому іспанці так пізно вечеряють?

В першу чергу справа в досить великому розходженні між географічним і фактичним часом. До Другої світової війни велика частина Іспанії жила по одному часу, а потім перейшла на інший часовий пояс. Через це у іспанців змістився ритм життя: вони пізніше закінчують роботу, пізніше ходять на вечірки і в кіно, пізно вечеряють, зазвичай між 22:00 і північчю, і, як наслідок, пізно лягають спати.

4. Навіщо жителі маленької іспанської села стрибають через багаття на конях?

Традиції вже понад 300 років. За повір’ям, обряд очищення захищає коней від хвороб і травм протягом всього року. Товариство захисту тварин вже багато років виступає проти цієї традиції, заявляючи, що це небезпечно і безглуздо.

5.Що італійці готують в дірявому сковороді?

Виявилося, що такі сковороди продають тільки восени. А призначені вони для смаження каштанів, які дозрівають в жовтні.

6. Чим жителям Австралії не догодили кішки?

Своїм кількістю. В Австралії їх настільки багато, що це завдає шкоди екології: щорічно дикі кішки винищують сотні тисяч птахів, кроликів та інших дрібних і середніх тварин. Побудувавши стіну, екологи намагаються врятувати вимираючі види птахів і скоротити популяцію кішок.

7. Навіщо чехам храм з кісток?

У 1278 році абат, який побував в Єрусалимі, привіз до Чехії землю, зібрану на Голгофі, і розвіяв її на місцевому кладовищі. Жителі Європи повально виявили бажання бути похованими саме на цьому кладовищі. Місць катастрофічно не вистачало, і на цій території був побудований собор з усипальницею, яку використовували для зберігання кісток. У 1870 році почалася реставрація собору. Запрошені майстри-реставратори не наважилися виносити черепа і кістки з приміщень і вирішили обробити ними все внутрішнє оздоблення.

8. Навіщо грекам гіпсові тарілки?

Щоб не поранитися. У Греції для вираження захоплення з 60-70-х років минулого століття з’явився звичай бити тарілки. Він швидко поширився серед народу, але при цьому тарілки ці були порцелянові, а гіпсові, щоб уникнути порізів і травм. Ця традиція і зараз характерна для грецького застілля, особливо в нічних ресторанах з живою музикою.

9. Навіщо жителі Індонезії підпилюють зуби?

Жителі Індонезії вірять: щоб після смерті їх не переплутали з тваринами і пустили на небо, необхідно підпилювати зуби. Раніше обряд проводився, коли дитина сягала статевого дозрівання, і це символізувало отримання людиною статусу дорослого.

Раніше ми писали, як використовувати японську методику однієї хвилини проти ліні.

А також розповідали, яке слово стало словом року 2020.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивні звичаї різних країн, які не зрозумілі українцям