Охоронці аеропорту розповіли про витівки контрабандистів. Дитина в чемодані — це ще квіточки!


На які тільки хитрощі не йдуть злочинці, які намагаються вивезти з країни щось цінне! Правоохоронці змушені постійно бути напоготові, адже зловмисники щоразу придумують якісь нові фокуси в спробах обдурити охорону. Що тільки не намагаються провезти через повітряний кордон контрабандисти…

Іноді, втім, в руки працівників служби безпеки потрапляють і звичайні туристи. Так, наприклад, один з героїв нашої добірки вирішив не повідомляти охорону аеропорту про те, що везе додому знайдене на дні океану старовинне ядро. Піднятим по тривозі рятувальникам довелося евакуювати з будівлі кілька сотень людей!

Дивлячись на цього хлопця, багато хто відразу згадає радянських фарцовщиків. Таким ось чином злочинець-невдаха намагався вивезти з Китаю 94 підроблених айфони. Зрозуміло, служба безпеки легко розкусила задум контрабандиста!

Чоловік, що летів в американський штат Джорджія з Південної Кореї, хотів пронести на борт літака безліч пакетів і банок з мертвими отруйними зміями. Пасажир так і не зізнався, навіщо йому був потрібен цей багаж…

А ось пара з Амстердама після відпочинку в Південну Америку для чогось прихопила з собою дві сотні живих тарантулів. На щастя, правоохоронці вчасно засікли злочинців. Незабаром павуки вже знову були на волі.

Представник охорони аеропорту відразу звернув увагу на широку спідницю цієї дівчини. Відправивши пасажирку на обшук, чоловік зрозумів, що чуття його не підвело. Таким чином контрабандистка намагалася вивезти з Австралії півсотні рідкісних тропічних риб!

У туалеті літака, що прямував з тайської столиці Бангкока в Мумбаї, знайшли 24 золоті зливки. Працівники аеропорту навіть оком не змигнули, скарб ціною 1,2 мільйона доларів їх навіть не здивувало. За словами стюардес, контрабанда золота на цьому маршруті — звичне видовище.

Навіть не уявляю, ким можна назвати людину, яка спокійнісінько здала в багаж чотири бойові гранати. Його дуже швидко зняли з рейсу і посадили за ґрати. Добре хоч, що вибухівку виявили до того, як літак відірвався від землі!

На перший погляд перед тобою лежить звичайний тюбик з губною помадою. Але представника служби безпеки аеропорту він все одно чимось насторожив. Охоронець напружився не дарма, адже під виглядом косметики ховався дуже потужний електрошоковий пістолет!

Жінка з Греції раз по раз наполегливо намагалася пройти рамку металодетектора, але прилад не пропускав нещасну. Нарешті, розплакавшись, бідолаха пішла до вбиральні, звідки повернулася зі справжнім поясом вірності! Чи треба згадувати, якими очима дивилися на неї після такої демонстрації працівники аеропорту…

Захотівши заощадити на дитині, «чудо-батьки» просто наказали синові згорнутися калачиком і поклали його в чемодан. Сканер, звичайно ж, показав, що в багажі знаходиться дитина. Тепер батькові і матері хлопця загрожує в’язниця. А все це було зроблено виключно заради того, щоб не платити за хлопчика податки!

Ну а простіше всіх надійшов якийсь наркоторговець на ім’я Юдіштір, який намагався пронести через охорону нью-йоркського аеропорту імені Джона Кеннеді кілька величезних шматків козлиного м’яса. Коза, зрозуміло, була нафарширована найчистішим кокаїном.

Чесно кажучи, найбільше в нашій добірці мені шкода дітей, чиї батьки вирішують зекономити гроші на літак.

А тебе що здивувало найбільше? Ділись думками в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Охоронці аеропорту розповіли про витівки контрабандистів. Дитина в чемодані — це ще квіточки!