15 дивацтв Японії, від яких у іноземців волосся стає дибки.


Що ти знаєш про Японію? Якби склали список країн, в яких «все не як у всіх», то вона виявилася б в переможцях. Порнографія, наприклад, там продається відкрито і лежить на прилавках навіть продуктових магазинів, як у нас журнали і жуйки біля каси. А відсоток згвалтувань в Японії при цьому один з найнижчих в світі.

Редакція «Популярне» зібрала для тебе цікаві факти про цю країну, які розширять кругозір і збагатять знання.

1. Перевтома від роботи – офіційно визнана в Японії причина смерті. Щорічно від цього помирають 10 тисяч чоловік.

2. У японському метро є окремі жіночі вагони, які пускають в години пік, щоб чоловіки не могли навмисно тісно притискатися до жінок в натовпі.

3. За конституцією Японії заборонено брати участь у війнах і створювати армію.

4. Заборона на куріння в громадських місцях діє тільки в аеропортах і залізничних вокзалах.

5. У цій країні іноземцям належить виплачувати мінімальну зарплату, яка набагато вище середньостатистичної у самих японців. Але, щоб отримати посаду, потрібно бути дуже кваліфікованим фахівцем. Тому в Японії немає напливу іммігрантів і дешевої робочої сили.

6. 7 % населення Японії чоловічої статі належить до хікікоморі. Це люди, які прийняли рішення ізолювати себе від суспільства. Вони кидають роботу, живуть на гроші рідних, які не розважаються, і часто роками не покидають межі свого будинку.

7. Улюблена тема для розмов у японців – їжа. Навіть під час самого прийому їжі вони обговорюють її. Вважається поганим тоном жодного разу за час трапези не вимовити слово «смачно».

8. Японські громадські туалети мають функцію підігріву стільчака і імітації звуків дзюрчання води. Унітаз має купу режимів і кнопок, як космічний корабель. Все для зручності!

9. В Японії розташований найдорожчий в світі парк атракціонів Disney Sea.

10. В Японії фрукти коштують дуже дорого. Наприклад, одне яблуко – два долари, зв’язка бананів – п’ять доларів. А м’ясо і риба, навпаки, дешевше, ніж в інших країнах. Компенсація за переплату.

11. Сніговиків тут ліплять виключно з двох снігових комів: тулуб і відразу голова.

12. Питання честі займають важливе місце навіть в наш час. Відомі випадки, коли кілька прем’єр-міністрів добровільно пішли у відставку. Причина – невиконання передвиборних обіцянок.

13. Знову ж про порнографію. На полиці з пресою окреме місце зазвичай виділено хентай. Його продають навіть підліткам. Найвищий відсоток продажу у хентай-видань зі сценами насильства і сексу особам, які не досягли повноліття. Японці не соромляться «читати» таку пресу навіть в громадському транспорті.

14. Японці звикли їсти м’ясо дельфінів. Воно для них – як яловичина для нас.

15. Японія єдина країна в світі, яка до сих пір зберігає звання імперії, хоч і формально.

Багато що для нас неприйнятно, а багато дивно. Але в Японії інша культура і історія розвитку, потрібно це враховувати і ставитися з повагою до чужих традицій. Особливо, якщо у тебе в планах відвідати цю країну.
Японія представляє великий інтерес для туристів, а також для вчених та інвесторів, оскільки багато в чому випередила інші країни в інноваційних розробках і винаходах. Зараз їх називають технологіями майбутнього.

До речі, ми вже писали про побут японців. І те, яке у них помешкання, викликало у нас захват. Радимо і тобі прочитати!

А що цікавого ти знаєш про Японію? Пиши в коментарях і поділися статтею з друзями!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-1
-1 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
7
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 дивацтв Японії, від яких у іноземців волосся стає дибки.