Дивні штукенції зі всього світу, про призначення яких знають тільки одиниці


Коли довго сидиш вдома, починаєш лізти навіть у найвіддаленіші куточки свого житла, аби розібрати мотлох. Багато людей в мережі діляться, що знаходять у бабусиних скринях ти дивовижні речі, яких раніше ніколи не зустрічали.

Добре, що зараз на допомогу приходить інтернет, де можна запитати про все що завгодно. У мережі створені навіть цілі спільноти-форуми, де юзери викладають фотографії небачених досі предметів, а решта намагаються дати відповідь, що ж це в біса таке.

Це старий багор, який використовувався для лову риби. Його вістря прикрите спеціальним наконечником.

Такі дивні ложки використовують в Таїланді для цукру і желе.

Цікаве пристосування, сфотографоване в одному з туалетів Сеула. При натисканні кнопки воно видає звуки води, що ллється, або будь-які інші, головне, щоб голосно. У цей момент людина може забути про сором і видавати свої, не настільки приємні звуки.

Штучні водойми в штаті Юта. Вони створені для випарювання карбонату калію.

Багатьох зацікавив предмет, який тримає півень. Виявилося, що це спеціальна лопатка, яка використовується при виготовленні пива. Нею змішують сусло.

Хлопець знайшов цю штуку серед дідових речей. Він думав, що вона якось пов’язана з професією родича (той служив лікарем на флоті). Насправді, це пружинна монетниця.

Пристосування, яким за старих часів точили ножі та леза.

Вугільну паличку всередині такого футляра підпалювали. Потім сам предмет закривали, але доступ повітря зберігався. Паличка горіла і віддавала тепло, зігріваючи руки власника пристосування.

За допомогою цього приладу ти можеш наколоти картоплю на шипи, підвісити в духовку і залишити її там запікати. А такою щіткою користуються, щоб позбутися від кукурудзяних рилець.

Скільки у світі всього цікавого та незвичного! А тобі доводилось знаходити предмет, призначення якого ти не знав?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивні штукенції зі всього світу, про призначення яких знають тільки одиниці