Дівчина переглядала сімейний альбом. Поглянувши на цей знімок, вона впустила фото…


Кажуть, навколо нас постійно відбуваються загадкові і незрозумілі події. Ось тільки люди зазвичай просто не звертають уваги на ці чудеса. Лише іноді, коли, їх вдається зафіксувати на камеру. Однак і в такому випадку таємничі знімки можуть роками валятися на горищі.

З першою фотографією з нашої сьогоднішньої статті відбулося саме так. Лише через кілька десятиліть після зйомки сімейство виявило, що не так з цим знімком, та й то з чистої випадковості. З тих пір ця загадка не дає спокою тисячам людей по всьому світу!

Першою цю дивину помітила онучка відображеної на знімку пари. Якось раз вона вирішила на дозвіллі погортати сімейні альбоми.

Тут-то дівчина і виявила, що на фотографії з молодими бабусею і дідусем на відпочинку присутня зайва деталь. Людину, якій могла б належати обведена червоним кисть з ілюстрації нижче, на знімку немає, а рука – є!

Пізніше з’ясувалося, що подібних знімків насправді чимало. Подивися хоча б на фотографію столітньої давності з млина в Белфасті, Ірландія. Здавалося б, перед тобою звичайне групове фото, нехай і дуже старе. Однак тут теж можна знайти таємничу руку!

Погляньмо на знімок уважніше. Відразу видно, що кисть, яка недбало спирається на плече дівчини, не належить жодній з її товаришок. Всі без винятку працівниці позували зі схрещеними на грудях руками!

Ну а якщо фотографію збільшити, стає і зовсім не по собі. Якщо раніше здавалося, що рука належить якомусь любителю розіграшів, то тепер ця ідея відразу відпадає. Подивися сам: сховатися за спиною дівчини тут рішуче ніде!

Найцікавіше, що феномен загадкової руки проявляється не тільки на старих фото. Знімок нижче був зроблений в 2015 році в Малайзії після землетрусу в тамтешньому штаті Сабах. Представники місцевого керівництва, які були присутні на фото, були чимало здивовані, помітивши, що у одного з них в кадрі раптово «виросла» додаткова кисть!

Церемонію знімали одночасно на фотоапарат і на камеру телефону. В одному з кадрів помітно, що у чоловіка «відросло» відразу дві нові кисті. Другий зобразив лише одну. Дійові особи знімка кажуть, що не помітили нічого дивного, та й взагалі схильні ставитися до того, що сталося, з гумором.

Багато хто вважає, що загадкові зайві кисті однозначно мають потойбічну природу. Інші відмахуються, списуючи все на помилки фотографа або дефекти фотоапарата. Окремі гумористи і зовсім жартують: все це, мовляв, рука зі знаменитого фільму «Сімейка Адамс»!

До речі, ти читав нашу статтю про те, чому раніше на фото руку клали на плече? Якщо ні, зараз саме час!

Що думаєш з приводу містичних рук на знімках? Поділися своєю думкою в коментарях.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

5
5 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
3
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дівчина переглядала сімейний альбом. Поглянувши на цей знімок, вона впустила фото…