Побачивши обличчя доньки, мама мало не втратила свідомість. Але сьогодні її ставлять в приклад всім батькам…


Коли Кортні Вестлейк зважилась завагітніти вдруге, у них з чоловіком Еваном вже був маленький синочок. Після того як УЗД показало, що у хлопчика з’явиться сестричка, вся сім’я була в захваті.

Жінка з радістю чекала дня пологів. Чоловік жартував з нею, кажучи, що не збирається «заплітати косички» майбутній доньці. Одним словом, все йшло, як і належить при нормальній вагітності.

Однак, коли крихітка Бренна з’явилася на світ, щастя поступилося місцем кошмару! Лікарі ледь дали батькам поглянути на обличчя малятка перед тим, як забрати її у відділення інтенсивної терапії.

Усипане виразками тіло дівчинки горіло від високої температури. Вона була не в силах ні кричати, ні рухатися!

Як з’ясувалося згодом, Бренна народилася з важкою формою спадкового захворювання шкіри — іхтіозу. Для цієї хвороби характерна поява на тілі людини лусочок, що нагадують риб’ячі.

Ороговіла червона шкіра доставляє хворому виключно неприємні відчуття. У немовлят, що з’являються на світ з іхтіозом, страждає не тільки епідерміс, але і очі!

Через два тижні після пологів Евану і Кортні дозволили забрати дівчинку додому. Перша криза минула, але дитині, як і раніше, потрібен був ретельний догляд. Зрозуміло, крім фізичних процедур дівчинці була необхідна максимальна емоційна підтримка!

Без допомоги рідних малятку довелося б дуже важко. Навіть зараз, куди б не відправилася родина Вестлейк, люди тикають на маленьку Бренну пальцями і сміються.

Деякі батьки навіть з огидою відводять своїх дітей від ігрового майданчика, коли там з’являяється дівчинка. На щастя, старший брат просто обожнює сестричку і не дає їй нудьгувати!

Батьки теж обожнюють доньку. Початковий шок пройшов дуже швидко. Сьогодні і Еван, і Кортні прикладають всі зусилля для того, щоб їх малятко відчувало себе чудово!

До того як Бренна з’явилася на світ, батько дівчинки напівжартома погрожував, що не збирається возитися з крихіткою. Насправді складно знайти більш турботливого тата, ніж він.

Саме Еван купає дочку щовечора і миє їй голову. Адже спочатку чоловік обіцяв, що не буде «заплітати косички» дитині!

Незважаючи на всі складнощі, батько і мати твердо вірять, що з їх малою все буде добре. Нехай хвороба, як і раніше, дошкуляє дівчинці, але рано чи пізно медики знайдуть вихід із ситуації. А поки батьки роблять все можливе, щоб їх дочка була щаслива!

У ролику нижче ти зможеш побачити Бренну в перші дні її життя і трохи краще зрозуміти, з якими труднощами довелося зіткнутися Евану і Кортні. Подолати подібне випробування під силу далеко не кожному!

Як бачиш, про таких батьків, як ця пара, можна тільки мріяти. Якщо тебе вразила історія родини Вестлейк, поділися статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Побачивши обличчя доньки, мама мало не втратила свідомість. Але сьогодні її ставлять в приклад всім батькам…