Співачка Зіанджа показала свої дитячі фото.


Співачка Зіанджа (в минулому — Борис Апрель), яка нещодавно покинула шоу «Голос країни 8», опублікувала серію архівних знімків, на яких співачка — ще хлопчик. Під фото Зіанджа трохи розповіла про своє дитинство.

Як виявилося, спочатку батьки хотіли назвати співачку Марком, а на ім’я Борис наполягла бабуся Зіанджі: «Мама до останнього хотіла назвати мене Марком, а бабуся наполягла на імені Борис. Але пройшли роки, і я знайшла своє справжнє ім’я».

«Цікаво, чому я ніколи не згадувала той факт, що у мене азіатські коріння по батьковій лінії? Я народилася і виросла в Криму, тато — киргиз, мама — башкирка. Пишаюся своїм справжнім бекграундом!» — написала співачка під одним і фото.

Далі Зіанджа залучила більше особисту тему — виховання батьків, які не сприймали її жіночність: «Мене виховували як хлопчика, ігноруючи мою жіночність. Але рано чи пізно життя розставляє все на свої місця».

До слова, батьки Зіанджі не надто зраділи зміні статі їхньою дитиною. Найбільш різкою виявилася реакція батька.

Тим не менш кожен з нас народжується унікальним і має право бути тим, ким він чи вона є. Адже найголовніше, яка ти людина, а не твої релігійні чи інтимні переконання. Згоден?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Співачка Зіанджа показала свої дитячі фото.