«Вільна»: слухаємо дует Тіни Кароль та Юлії Саніної.


Такого ми ще не чули: дві діви української сцени, Тіна Кароль та Юлія Саніна, записали дует.

«Вільна» – це ліричний і в той же час рішучий трек про жіночу свободу, який став саундтреком до фільму «Віддана» за романом Софії Андрухович «Фелікс-Австрія». Фільм вийде в український прокат 16 січня 2020 року, а саундтрек можна послухати вже зараз.

«Ця пісня – своєрідний жіночий маніфест, жіноча мантра про силу сестринства. І було важливо виконати її саме дуетом з іншого виконавицею – сильною, талановитою», – розповідає Тіна.

Дует таких різних співачок, Тіни і Юлії, став алегорією на головних героїнь фільму Адель і Стефу. «Вільна» не схожа на творчість The HARDKISS, не схожа на пісні Тіни Кароль. Це щось зовсім інше, в чому ми зійшлися. І мені імпонує, що це не просто сингл, це – частина масштабного проекту», – зазначає Юлія Саніна.

Кліп на пісню «Вільна» зняв Юрій Король, оператор-постановник багатьох українських фільмів – «Захар Беркут», «Сторожова застава», «Незламна», «Пульс» та інших. Режисером кліпу і фільму «Віддана» виступила Христина Сиволап.

«За своїм образом Юлія дуже відрізняється від Тіни, також в ній багато харизми і внутрішньої сили. А їх незвичайна колаборація може ідеально підкреслити суперечливі відносини головних героїнь фільму», – розповіла продюсер фільму Надія Зайончковская.

Сподобався кліп? Поділися ним з друзями у соцмережах!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Вільна»: слухаємо дует Тіни Кароль та Юлії Саніної.