Як виглядають дружини арабських шейхів без паранджі. Тут є на що подивитися!


Становище жінки в суспільстві арабських держав – дуже болюче питання. У цих країнах не прийнято пропускати жінок вперед або відчиняти їм двері. Щоб покарати дівчат, досить запідозрити їх у чомусь, а свої дні представниці слабкої статі коротають в чотирьох стінах, піклуючись про будинок і потомство.

Дружини арабських шейхів можуть похвалитися набагато кращими умовами життя. Їм не доводиться приховувати обличчя за паранджею, а багато хто з них навіть встигли зробити кар’єру в модельному бізнесі.

Жінки, які перебувають у шлюбі з арабськими правителями, борються за рівність і людське ставлення до жіночої статі.

Аміра Аль-Тавіл

Дружину представника королівської сім’ї принца Аль-Валіда Аміру вважають бунтаркою. Вона водить машину (нечувана зухвалість для Саудівської Аравії), вивчилася в США і навіть ініціювала розлучення з чоловіком. Зараз їй 34, і вона займається питанням бідності, положення жінок в суспільстві і боротьбою з наслідками стихійних лих.

Дана Аль Халіфа

Дана Аль Халіфа одержима модою. Вона веде блог, де розповідає про останній писк моди і стильний одяг, а також має сторінку в Інстаграмі, де число шанувальників перевалило за 60 000!

Діна Абдулазіз

Дружина саудівського принца Діна Абдулазіз також стала головним редактором модного журналу The Vogue Arabia. Крім роботи на модному поприщі, жінка любить проводити час в колі сім’ї, виховуючи трьох дітей.

Фатіма Кулсум Зохар

Цю жінку називають королевою Саудівської Аравії, але формально такого звання немає. На публіці вона з’являється тільки з покритою головою, втім, в недалекому минулому вона навіть вела свою сторінку в Фейсбуці англійською мовою.

Хайя бінт аль-Хуссейн

Сестра короля Йорданії, Хайя бінт Хуссейн, вийшла заміж за теперішнього правителя Дубая Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума. Жінка закінчила Оксфорд, займається благодійністю, також вона – посол миру ООН.

Майза бінт Мухаммед бен Рашид Аль Мактум

Дочка нинішнього прем’єр-міністра і віце-президента Дубая надала перевагу спорту аніж королівським почестям. Вона стала капітаном національної збірної з карате ОАЕ і може похвалитися численними досягненнями в спорті і відданими фанатами.

Ранія аль-Абдулла

Королева Йорданії і мати спадкоємця престолу Хуссейна Ранія аль-Абдулла – затятий борець за права жінки. Вона виступає за скасування обов’язкового носіння традиційних нарядів. Сама жінка любить розкішний одяг і не проти попозувати для модних журналів.

Як бачиш, не всі жінки арабських країн обділені долею. Вони, як ніхто інший, розуміють становище представниць слабкої статі і всіляко намагаються полегшити їхнє життя.

Якщо тобі ця тема здалася цікавою, ділись статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як виглядають дружини арабських шейхів без паранджі. Тут є на що подивитися!