Ось що відомо про «першу леді пекла» — дружину президента Сирії Асму Асад.


Сьогодні розповімо про першу леді Сирії Асму Асад. Таких, як жінка президента Сирії Башара Асада, називали золотою молодддю. Асма народилась в забезпеченій родині в Лондоні. Її мама працювала дипломатом в сирійському посольстві, а тато був знаменитим кардіологом.

Успішно закінчивши Королівський коледж Лондона, Асма деякий час поробила в Deutsche Bank Group. Потім пожертвоувала кар’єрою заради східного принца і їхала разом з ним на його історичну батьківщину. Через півроку вона стала жінкою нового президента Сирії.

З тих пір її фото регулярно з’являються на обкладинках глянця. В 2008 році журнал Елль визнав її найвишуканішою першою леді у світі. Тоді їй вдалось обігнати навіть Мішель Обаму і Карлу Саркозі.

Асму по праву називають іконою стилю, у неї хороший смак. Жінка президента Сирії завжди одягнена просто і зі смаком, довготривале проживання в Європі та Америці позитивно відбилася на формуванні її образу.

Тем не менш її часто критикують. Адже як це можливо, щоб мусульманська жінка в такому статусі з’явилася на публіці без хустки, з голою шиєю, а іноді навіть у спідницях вище колін?

Будучи матір’ю трьох дітей, вона бере активну участь у діяльності країни. Асма у всьому підтримує свого чоловіка. В Сирії вона створила образ доброчинниці, яка допомагає бідним і проводить сиріт.

«Я маю трьох дітей і хочу своїм дітям того ж, що бажає кожна сирійська матір. Моя мрія, щоб вони були здорові, добре освічені, щасливі, і хочу, щоб у них були перспективи тут, у моїй країні», – розповіла вона в інтерв’ю.

В інстаграмі Асма Асад тільки ті фото, де вона допомагає обездоленним сирійським людям. І це в той час, коли за наказом її чоловіка були здійснені 28 хімічних атак з початку війни.

Незважаючи на співчуття, яке Асма демонструє громадянам своєї країни, вона спокійно купує дорогі речі з доставкою в Дубай, щоб обійти санкції. Британське видання також опублікувала інформацію про те, що родина Асад володіє шикарною віллою вартістю 1 млрд. доларів.

До речі, будинок пари знаходиться в Дамаску, в десяти милях від Східної Гути, тобто може стати легкою метою для ракет. Не дивлячись на це, Асма Асад раніше стверджував, що не збирається покидати Сирію, хоча у неї була така можливість: «Так, мені запропонували покинути Сирію або скоріше бігти з Сирії. Ці пропозиції містять гарантії безпеки та захисту моїх дітей та навіть фінансову безпеку».

Буквально кілька днів тому з’явилася інформація про те, що президент вітк з країни разом із сім’єю, але підтверджено цього поки немає. Сподіватимемось , що скоро настане кінець тому, що відбувається в Сирії та на Близькому Сході.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось що відомо про «першу леді пекла» — дружину президента Сирії Асму Асад.