Ось як живе старша дочка одного з найбагатших батьків на планеті — Білла Гейтса!


Засновник корпорації Microsoft і один з найбагатших людей на планеті Білл Гейтс познайомився зі своєю майбутньою дружиною Меліндою в 1987 році. Дівчина була співробітницею його компанії з самысынького початку її заснування.

Білл і Мелінда одружилися 1994 році, а в 1996-му у них народилася дочка Дженніфер. Саме про старшу з трьох дітей нечувано багатих батьків ми розповімо.

Відомо, що в 1980-х Гейтс змагався з Джобсом в сфері технологій, а зараз їх дочки змагаються у верховій їзді. Діти «цифрових» батьків вибрали кінний спорт не просто так.

Білл і Стів розуміли, що технології шкодять здоров’ю, тому свідомо обмежували дівчаток в часі користування комп’ютерами і телефонами, а також прищеплювали любов до природи і тварин.

Гейтс в одному з інтерв’ю зізнався, що дозволив Дженніфер володіти власним телефоном тільки коли їй виповнилося 14 років.

Дивно, але у дочки мільярдера абсолютно земні інтереси. Вона обожнює тварин, подорожі та прогулянки зі своїм бойфрендом Найелем Нассара.

Це пояснюється тим, як Білл виховує свою дочку. Ще багато років тому він заявив, що більшу частину свого 90 мільярдного статку пожертвує на благодійність. Дітям же він залишить тільки стартовий капітал, який допоможе їм здобути освіту і вибрати свою справу.

«Ми з Меліндою вирішили, що наші діти отримають гроші на освіту і початок власної кар’єри. У грошах вони купатися точно не будуть», — розповів в одному з інтерв’ю Білл.

Схоже, що Гейтси хочуть виростити талановитих дітей, які зроблять себе самі. Звичайно, без допомоги батьків вони не обійдуться, як і Білл свого часу. Його забезпечені батько і мати свого часу дали хлопцю гроші на заснування власної компанії, проте далі він діяв самостійно.

Схоже, що план Білла спрацьовує. Дженніфер жодного разу не була помічена в скандалі. Про неї не говорять у новинах, як про дітей наших олігархів.

Про життя Гейтс ми можемо дізнатися завдяки її активності в соціальних мережах. Саме там вона ділиться зі своїми друзями фото і історіями з подорожей і тренувань на іподромі.

Зі своїм хлопцем дівчина познайомилася завдяки любові до коней. Нассар теж професійний наїзник. До речі, зараз дочка Білла повноправний член американської національної збірної зі скачок.

Освіта Дженніфер отримує в Стенфордському університеті на факультеті біології. Її батько свого часу кинув навчання в Гарварді, але вона такого робити не збирається.

Здається, Дженніфер дуже схожа на свою маму Мелінду.

Білл не особливо любить поширюватися про своє особисте життя. Тому ти не дочекаєшся від нього фото з відпочинку, проте Дженніфер, як-то кажуть, зливає сімейні знімки в інтернет.

На сторінці молодої Гейтс в інстаграмі ти не знайдеш фото з модних клубів. Тут в основному знімки її активного відпочинку.

Коли бачиш, які гідні спадкоємці ростуть у Білла Гейтса, стаєспокійніше за наше майбутнє. Здається, що Дженніфер стане гідною спадкоємицею свого батька. Адже саме вона очолить благодійний фонд Білла і Мелінди.

 

Зараз Гейтсів найбільше цікавить розвиток медицини. Саме на дослідження в цій сфері вони витрачають найбільше грошей. З огляду на, що їхня дочка вивчає біологію, вона швидше за все продовжить справу своїх батьків.

Сподобались принципи виховання Біллом Гейтсом своїх дітей? Тоді пошир їх серед друзів!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось як живе старша дочка одного з найбагатших батьків на планеті — Білла Гейтса!