Дмитро Комаров вперше відправиться в експедицію Україною


Головний мандрівник країни Дмитро Комаров вперше відправиться в експедицію по Україні, щоб розкрити туристичний потенціал нашої країни і показати, де відпочивати цього літа, що подивитися і як відчути справжній екстрим.

Дмитро Комаров мандруватиме Україною

До 30-річчя Незалежності України головний мандрівник країни Дмитро Комаров приготував особливий сюрприз. Зовсім скоро на каналі “1 + 1” відбудеться прем’єра спецпроекту “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим”, який чекають мільйони телеглядачів.

Він вперше відправиться досліджувати не далекі екзотичні куточки світу, а свою рідну Україну. Використовуючи свій фірмовий стиль і величезний досвід подорожей, Дмитро Комаров покаже Україну такою, якою її не бачив ще ніхто. Активний відпочинок, екстрим і найнезвичайніші місця – тільки вже не в далеких країнах, а на рідній землі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)

На цей раз він буде подорожувати не по маловідомим і майже недоступним місцях світу, а туристичними стежками кращих локацій України. Так він на власному досвіді доведе: відпочинок в рідній країні – нічим не гірше, і навіть краще, ніж на популярних світових курортах. Крім вже відомих туристичних напрямків, Дмитро Комаров відкриє нові місця для відпочинку.

“Який він – п’ятизірковий відпочинок на “Українських Мальдівах”? Де знайти Венецію, не виїжджаючи за межі своєї країни? Що водиться в українській Амазонці? Я покажу вам справжні чудеса нашої країни. Україна настільки яскрава і вражаюча, що тут знайде собі відпочинок до душі і справжній екстримал, і прихильник романтичного відпочинку на морському узбережжі, і шукач містичних пам’яток і місць сили, і навіть досвідчений гастрономічний турист. Ми покажемо українцям популярні місця відпочинку з нового ракурсу і відкриємо нові туристичні напрямки”, – поділився Дмитро Комаров.

Кожен з випусків “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим” буде розкривати туристичний потенціал країни в певній сфері. Телеглядачі побачать Україну екзотичну – з повним зануренням в світ дикої природи, уроками виживання в цій пустелі і сафарі. Вони відкриють України романтичну – з райськими островами, чистою прозорою водою і кращими місцями для insta-фото. Містична Україна вразить давніми обрядами мольфарів і місцями неймовірної сили в Карпатах. Є і екстремальний туризм в нашій країні – з захоплюючими дух польотами, стрімкими падіннями і карколомними рекордами між небом і землею.

Досліджуючи оздоровчі можливості рідної країни, Дмитро Комаров побуває на українському Мертвому морі і розповість про маловідомі, але по-справжньому цілющих місцях. І на десерт телеглядачам відкриється гастрономічна Україна – не всім відомо, що наша країна славиться не тільки смачними стравами, а й вишуканими делікатесами.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дмитро Комаров вперше відправиться в експедицію Україною