Студентка прийшла на тренування в зал. Через 10 хвилин її попросили покинути приміщення.


Головний аргумент при виборі одягу для занять спортом — зручність. У ньому не повинно бути жарко, воін не повинен заважати чи доставляти дискомфорт. А ось головній героїні цього матеріалу довелося покинути спортзал якраз через свій одягу. Уяви собі: дівчину попросили покинути зал, вважаючи її одяг дуже відвертим.

2

Сара Віллафані вирішила позайматися в тренажерному залі свого університету. Все йшло як завжди, поки до неї не підійшов один з працівників і не попросив одягнутися. Дівчина спочатку трохи розгубилася, їй навіть здалося, що вона неправильно його зрозуміла, але прохання працівника було незмінним.

Віллафані намагалася протестувати і стверджувала, що на ній одяг, яким користуються мільйони жінок в світі під час занять спортом . Але працівник був непохитний: він сказав, що дівчині необхідно вдягнути більше одягу або покинути зал, інакше він покличе керівника закладу.


Дівчина незворушно продовжила займатися, відповівши, що вона з радістю поспілкується з керівництвом, якщо у нього є якісь претензії. Претензії керіаника були такими ж. Сара покинула зал в повному невіданні.

Звичайно, дівчина не могла не розповісти про подію на своїй сторінці в Фейсбуці. Пост став надзвичайно популярним. Більшість людей, які висловилися в коментарях, були здивовані від побаченого.

Коли пост Сари став вірусним, керівники залу спробували виправдатися, сказавши, що дівчину вигнали «через санітарні норм», на що героїня історії відповіла: «Коли мене просили покинути зал, ніхто не говорив про якісь санітарні норми. Мене просили переодягтися або піти. При цьому на сайті залу немає ні найменшої згадки про якийсь дрес-коді. Там просто написано, що спортивний одяг повинен бути».

Причина такого вчинку керівництва тренажерного залу залишається загадкою. Крім того, мені цікаво: це тільки Сара стала жертвою таких претензій чи в подібну ситуацію потрапляли й інші дівчата? Невже інші виглядали настільки цнотливо, що до них ніхто не підійшов з проханням змінити одяг?

Своїми думками з приводу прочитаного неодмінно поділися в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Студентка прийшла на тренування в зал. Через 10 хвилин її попросили покинути приміщення.