Всі пам’ятають рекламу соку з цією дівчинкою… Сьогодні вона виросла і виглядає просто супер!


У нас іноді виникає ностальгія за минулими часами. Діти ростуть, батьки старіють — час йде дуже швидко. Добре, що є фотографії, відео, які дозволяють згадати, як все було раніше.

У 2002 році на екрани вийшла реклама соку з чарівною дівчиною Діаною Шпак. Вона дуже гармонійно виглядала в кадрі, пізніше їй почали надходити пропозиції знятися в кіно.

Пропонуємо тобі подивитися ролик з чарівною Діаною!

У 2009 році Діана Шпак разом з Марком Тішманом вела передачу «Скарб нації». Після цього дівчинка пропала з поля зору журналістів. Нікому не вдавалося її зловити, а якщо і виходило взяти у неї інтерв’ю, вона говорила, що готується до іспитів. Адже у неї в планах був вступ до університету.

В цьому році актрисі виповнився 21 рік. Живе вона в США, в Лос-Анджелесі. До речі, це її рідне місто — Діана там народилася. Навчається дівчина на режисера, періодично приїжджає в Москву і подорожує по Європі.

Виявляється, вона не тільки талановита актриса, але і письменниця. Два роки тому російське видавництво випустило її першу книгу «#Instadrug».

У центрі сюжету дівчина на ім’я Керрі, яка живе активним життям, не випадає із соціальних мереж, як більшість молодих людей сьогодні. Одного разу вона натикається на сторінку Маель, у них зав’язується спілкування. З того моменту життя її кардинально змінюється.

 

Крім основної лінії, в книзі також висвітлені проблеми анорексії, булімії, генетичних і психічних розладів.

У Діани є ще одна книга «Океан». Правда, на прилавках книжкових магазинів її ще немає. Можливо, в недалекому майбутньому у шанувальників таланту актриси з’явиться можливість придбати її.

Як кажуть: «Талановита людина талановита в усьому». Побажаємо творчих успіхів дівчині.

А ти знав, що дівчинка з реклами вже так виросла? Залишай свої коментарі!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Всі пам’ятають рекламу соку з цією дівчинкою… Сьогодні вона виросла і виглядає просто супер!