Коли дівча з’явилось на світ, батьки хотіли відмовитись від неї. Вона була зовсім на них не схожа…


Спочатку здається, що ця руда, білошкіра дівчина в національному індійському вбранні — звичайна туристка. Більшість жителів Мумбаї, побачивши її, думають, що перед ними англійка. Насправді, однак, героїню нашої статті звуть Пуджа Ганатра.

Вона народилася в Мумбаї у звичайнісінькій індійській родині і з дитинства звикла, що всі навколо дуже дивуються її зовнішності. Вчені стверджують: у випадку Пуджі немає нічого дивного, хоча і звичайним його теж не назвеш. За їх словами, розгадка аномалії криється в генетиці.

Бліда, рудоволоса і зеленоока дівчинка стала справжнім потрясінням для своїх батьків. Після її народження батько і мати вирішили не заводити більше дітей, вважаючи, що білошкіра дівчинка хвора, і на її лікування доведеться витрачати багато грошей.

На щастя, зовнішність виявилася єдиною дивиною Пуджі. У всьому іншому вона була звичайним немовлям, і батьки згодом це зрозуміли.

Виховання білошкірої Пуджі стало для індійської сім`ї серйозним випробуванням. Так, наприклад, коли на обличчі трирічного дівча виступилот ластовиння, батьки в паніці звернулися до лікаря. Батько, мати та й інші родичі дівчинки щиро вважали ці цятки проявом вродженого дефекту, якоїсь шкірної хвороби чи відмітиною самого диявола!

Сама Пуджа вважає, що пішла в матір, адже шкіра її матері за індійськими мірками дійсно досить світла. Однак бабуся дівчини по материнській лінії давно померла, і дізнатися у неї вже нічого не вийде.

Друзі сім’ї вважають, що десь в роду Ганатри затесався англієць. Це й не дивно, адже в минулому Великобританія майже століття володіла індійськими землями.

Найважче бідоласі довелося в шкільні роки. До відвертого цькування, на щастя, не доходило, але однолітки, гострі на язик, постійно прагнули зачепити «дивну» дівчинку. Тому до вступу в виш Пуджа воліла триматися окремо і мала лише кілька друзів.Раджес і Імаксі
, батьки дівчинки, всіляко намагалися показати дочці, що її зовнішність — не відхилення. Але тільки після організованої батьком і мамою поїздки в Америку і Європу Ганатра перестала відчувати себе відлюдьком. Тепер її зовсім не бентежать косі погляди незнайомців і їх закиди!

Пуджа згадує, що на першому курсі керівництво університету звернулося до неї особисто з проханням не носити футболки без рукавів. При цьому всі інші студентки запросто хизувалися голими передпліччями. Своє рішення ректор обґрунтував тим, що в такому одязі дівчина сильно виділяється і приваблює до себе зайву увагу.

Навіть в рідному Мумбаї жителі зазвичай приймають Пуджу за туристку. Таксисти досі сильно дивуються, коли, заговоривши з пасажиркою англійською, чують у відповідь відмінний хінді.

Ну а з вуличними торговцями дівчині часто доводиться запекло сперечатися. Адже ті постійно хочуть втулити їй свій товар за сильно завищеними, розрахованим на іноземця цінами!

Здавалося б, незвичайна зовнішність, руде волосся і зелені очі мали забезпечити Пуджі чимало шанувальників. Однак індійці частіше радять їй сильніше пудритися або й зовсім вдатися до пластичної операції.

Обличчя дівчини всіяне ластовинням, які через клімат залишаються яскравими цілий рік. А до будь-яких відмітин і плям на шкірі тут ставляться різко негативно!

На щастя, сьогодні Пуджа перестала болісно реагувати на зауваження інших людей. Побачивши світ за межами рідного міста, дівчина зрозуміла, що її зовнішність — не потворний виняток з правил.

Тепер дівчина прагне просто бути собою. Але з часом Ганатра все ж хоче зробити тест ДНК, щоб дізнатися, звідки родом були її далекі предки!

А як ти вважаєш, вся справа в генетиці чи все-таки в роду дівчини хтось ходив наліво з англійцями? Чекаємо коментарів!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Коли дівча з’явилось на світ, батьки хотіли відмовитись від неї. Вона була зовсім на них не схожа…