Радісна іменинниця виклала в мережу це фото. Вона не знала, що жити їй залишилося недовго…


Люди виставляють в мережу тільки найкращі фотографії, запам’ятовуючи щасливі моменти з життя. Коли переглядаєш акаунти в Інстаграмі, здається, що всі живуть яскравим і повноцінним життям, але буває і так, що всі яскраві знімки – не більше, ніж маска.

На всіх фотографіях 18-річна Зейнеп Петті радіє життю. Поруч з нею багато друзів, вона подорожувала і користувалася величезною популярністю. Але це лише награне щастя, насправді її розривала на частини сильна депресія, яку дівчина так ретельно приховувала.

21 листопада 2017 роки дівчина кинулася під поїзд. Вона втомилася прикидатися. Зейнеп Петті весь час проглядала фотографії однолітків і замислювалася про нікчемність свого життя. Зейнеп і не підозрювала, що інші теж живуть звичайним життям, зовсім не так, як на фото.

«Зейнеп була така красива, і нам розриває серце те, що ми ніколи не дізнаємося про її справжні почуття», – відгукуються знайомі дівчата.

«Зейнеп, нам дуже шкода що ти страждала в тиші. Спасибі тобі за 18 років щирого щастя, ми будемо пам’ятати про тебе завжди», – сказали батьки загиблої.

Депресія ламає долі мільйонів людей, і побороти її дуже важко. Найгірше, коли людина приховує свої почуття, в такому випадку ніяк не можна допомогти страждаючому… Потрібно бути уважними до оточуючих людей, залишатися добрими і чуттєвими.

Іноді потрібно просто підійти до коханої людини і міцно-міцно обійняти. Можливо, це здасться йому дивним, але в глибині душі він відчує радість і усвідомить, що ти дорожиш ним.

Поділися своїми думками з цього приводу в коментарях під матеріалом.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Радісна іменинниця виклала в мережу це фото. Вона не знала, що жити їй залишилося недовго…