В школі її цькували за зайву вагу та моноброви, а через 8 років дівчина помстилась кривднику


Хто з нас не знає, що таке психологічне цькування в школі? Майже в кожному навчальному закладі знайдуться ті, хто ображає, і ті, кого ображають. Учні, які стали жертвами хуліганів, з нетерпінням чекають випуску, щоб потрапити в нормальне оточення, але, як правило, все залишається як і раніше. І справа не в оточенні, а в здатності протистояти людям з поганими намірами.

У цьому на власному досвіді переконалася Луїза Меннінг — мешканка Великобританії, що зазнала принижень в школі. Однолітки сміялися з повненької дівчинки з монобровами. Кожен новий день в школі для Луїзи означав новий день знущань.

Після закінчення навчання дівчина помітно покращала, але знущання однолітків залишили поганий слід в її пам’яті. Вона жила почуттям помсти, і тільки через 8 років після випуску Луїза змогла дати гідну відсіч головному кривднику.

Кривдникові, що випадково зустрів Луїзу на вулиці, вистачило нахабства запросити її на побачення. Це при тому, що в минулому він заподіяв їй стільки болю, називаючи не людиною, а звіром. Героїня нашого матеріалу швидко погодилася на вечерю в ресторані, вже тоді знаючи, який урок дасть нахабі.

Луїза Меннінг вирушила в ресторан задовго до призначеного часу, щоб вручити офіціантові рожевий конверт. Там зберігалася її дитяча фотографія і відвертий текст для кривдника.

«Вибач, але я не змогла прийти на вечерю. Пам’ятаєш, як ти насміхався над моєю вагою, називаючи жирною коровою? Ні? А я пам’ятаю. З тих пір я три роки їла не більше яблука в день. Тому я вирішила пропустити вечерю з тобою», — написала Луїза в листі.

«Пам’ятаєш, як ти зневажав мене за брови і волохаті ноги? Напевно, ти й подумати не міг, що через 8 років будеш звати мене на побачення. Для тебе я залишила фото восьмирічної давності. Згадуючи про мене, знай, що саме дівчинка на фото дала тобі відсіч».

Здавалося б, дівчина, яка так довго мріяла помститися своєму кривднику, нарешті зробила це. Що могло бути краще? Однак Луїза пораділа подвійно, адже хлопець звернувся до неї з вибаченнями… На жаль, прозріння прийшло надто пізно.

«Я не можу змінити того, ким я був 8 років тому, і, повір, я не хочу виправдовуватися, але я зовсім не той, ким був раніше. Напевно, я більше ніколи про тебе нічого не почую, та все ж хочу побажати тобі успіху, на який ти заслуговуєш», — так звернувся хлопець до Луїзи через соціальні мережі.

Знущання в школі — серйозна проблема, що ламає долі людей. І справа не тільки в жорстокості цькування, але і в його поширеності. Вважаю, що покарання кривдників повинні бути суворішими, адже  адміністрація школи часто не допомагає в боротьбі з хуліганами і закриває на це очі.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

В школі її цькували за зайву вагу та моноброви, а через 8 років дівчина помстилась кривднику