Після страшного ДТП красуня злягла на 2 роки. Від неї відцурався хлопець та всі друзі.


Буває, трапляється так, що життя в одну секунду дає тріщину. Сьогоднішня історія якраз про це.

Два роки тому Марія Лебедєва з Новосибірська раділа життю. Красуня і розумниця, дівчина будувала безліч планів на майбутнє. Однак жодному з них не судилося збутися. Дівчина потрапила в страшну автокатастрофу і серйозно постраждала.

Друзі колишньої красуні миттю відхрестилися від Лебедєвої, її залишив коханий чоловік. Марії потрібно пройти ще кілька курсів лікування, причому невідомо, чи дадуть процедури хоч якийсь ефект. Але родичі постраждалої сподіваються на краще…

Влітку 2016 року Маша закінчила з відзнакою Сибірський університет водного транспорту. Юна юристка відпочивала на морях разом з коханим, але сьогодні Лебедєва нічого з цього не пам’ятає. Після жахливого ДТП дівчина страждає від часткової амнезії.

За свідченнями очевидців, в день трагедії красуня на півгодини спізнилася на побачення, затримавшись у майстра з нарощування вій (за іншою версією — була у подруги). Маша з коханим серйозно посварилися, і юнак, занервувавшись, допустив страшну помилку під час водіння.

На перехресті, занадто пізно помітивши червоний сигнал світлофора, водій не загальмував, а розігнався, розраховуючи проскочити перехрестя. Машина хлопця Лебедєвої на повній швидкості влетіла в позашляховик, що їхав назустріч.

Сам юнак і його друг, що знаходилися на передньому сидінні, не постраждали завдяки подушкам безпеки. А ось Маша отримала серйозні травми голови і тазу. Десять днів після трагедії дівчина пролежала в комі. Коли нещасна прокинулася, її родичі жахнулися!

Навіть сьогодні, через два роки, Лебедєва відчуває сильні болі в хребті і ледь ходить. Дівчина зовсім нічого не бачить, і поки що лікарі не змогли повернути їй зір, хоч і сподіваються на вдалий результат однієї з майбутніх операцій.

Крім того, два роки перед аварією буквально випали у Маші з пам’яті. Так, наприклад, колишня красуня добре пам’ятає все, що відбувалося з нею на другому курсі, а от від четвертого залишилися лише якісь уривки спогадів.

Хлопець кинув Лебедєву, коли вона лежала в лікарні. Він поклав всю провину на те, що сталося, на дівчину-скандалістку, але родичі постраждалої подали на мерзотника до суду. З колишнього коханого Марії стягнули мільйон рублів.

«Ви знаєте, яка була? Любила подорожувати, не любила сидіти вдома, багато де брати участь любила і багато де працювала. Займалася танцями, бігом… Для всіх я просто пропала. Для мене найобразливіше було те, що у мене було дуже багато друзів — і всі кудись поділися, зникли. Я зрозуміла, що багато друзів не буває. Бувають знайомі», — розповідає Маша в інтерв’ю.

Втім, сьогодні Марія не втрачає надію на краще. Лебедєва проходить курс лікування, покликаний повернути їй зір, а в майбутньому хоче стати стюардесою. Щиро хочеться побажати дівчині, щоб її мрії втілилися в життя!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Після страшного ДТП красуня злягла на 2 роки. Від неї відцурався хлопець та всі друзі.