Вже 3 роки вона ходить на роботу в одному і тому ж. Співробітники дивувалися такому підходу…


Сучасні дівчата дуже багато часу, сил і грошей витрачають на свій гардероб. Але чи варто?

Мало хто наважиться ходити на роботу в одному і тому ж вбранні протягом декількох днів. А ось арт-директор рекламної компанії Матильда Каль 3 роки ходила на роботу в одному одязі —  чорних брюках і білій блузі.

Це був спосіб позбутися від питання, який щоранку задають собі дівчата: «Що вдягнути?»

В один прекрасний ранок Матильда зрозуміла, що не хоче витрачати час на вибір гардеробу щодня. Вона вважає, що це даремне заняття, яке приносить більше стресу, ніж задоволення.

На одній з ділових зустрічей дівчина звернула увагу на те, що оточуючі її чоловіка абсолютно не переживають з приводу свого зовнішнього вигляду, а їх одяг схожий на уніформу.

Матильда підібрала собі простий одяг, який би був доречним на роботі і підкреслював достоїнства зовнішності дівчини. Вона купила 15 білих шовкових блуз з бантиком і 6 чорних брюк.

Цей стильний лук і став її робочим одягом.

«У будні дні мені доводиться вирішувати багато творчих завдань, які стимулюють мій мозок. Я не вважаю необхідністю виражати свій творчий потенціал в тому, що вдягаю», — зізналася дівчина.

Перший час колеги не розуміли, що відбувається. Керывництво навіть хотіло підвищити дівчині зарплату, щоб Матильда змогла купити собі одяг.

Новий підхід до вибору одягу допоміг дівчині заощадити час і енергію. Люди, які працюють у творчій сфері, повинні приймати багато рішень протягом робочого дня. Одним вибором менше — вже легше.

А ще завдяки такому рішенню дівчина перестала спізнюватися на роботу, адже часом збори і вибір одягу вранці забирають дуже багато часу.

Про свій незвичайний підхід до гардеробу Матильда навіть написала статтю в журналі Harper’s Bazaar.

Коли стаття з’явилася в мережі, Каль здивувало, наскільки дивно сприйняли це жінки. Їм здалося, що дівчина загнала в рамки. Однак Матильда почала більше цінувати інший одяг, відчувати себе в ньому особливою і привабливою.

При цьому Матильда говорить, що у вихідні дні любить носити і яскраві спідниці, і светри, і жіночні сукні. Рішення перейти на уніформу в будні дні, за словами арт-директора, змусило її більше цінувати одяг, який вона ретельно підбирає в вихідні.

Колеги Каль схвалюють її вибір. Одного разу вони всі прийшли в такому ж одязі, як носить Матильда, тим самим демонструючи повагу до вибору дівчини.

Дуже навіть практичний підхід до повсякденного гардероба. Матильда Каль викликає повагу таким вчинком, адже вона не побоялася думки інших людей, а зробила так, як вважала за потрібне.

Як тобі такий підхід? Поділися свої думкою в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вже 3 роки вона ходить на роботу в одному і тому ж. Співробітники дивувалися такому підходу…