Вмираючи від болю в животі, 19-річна дівчина викликала швидку. Ось що сказали їй лікарі…


21-річна Шарлотта Томпсон з міста Ньюкасл каже, що тепер її нічим не здивувати. З найголовнішим сюрпризом в своєму житті англійка зустрілася два роки тому, коли несподівано для всіх народила дочку Моллі.

Якщо вірити Шарлотті, сама вона дізналася про вагітність лише за дві години до пологів. Тепер молода мати чекає не дочекається, поки малятко Моллі підросте, щоб розповісти дівчинці чудову історію її появи на світ!

Шарлотта по професії неонатальна медсестра. Логічно було б припустити, що жінка повинна була першою помітити у себе підозрілі симптоми. Однак англійка, всі її друзі і родичі в один голос стверджують, що вагітність ніяк себе не проявляла аж до останніх днів!

Молода мати стверджує: всі дев’ять місяців вагітності її талія залишалася тонкою, а критичні дніпроходили строго у визначений строк без всяких відхилень. Поки Шарлотта виношувала Моллі, жінка набрала лише 1,3 кілограма!

Пологи почалися грудневої ночі, коли жінка раптом прокинулася о третій ночі від страшного болю. Ні про що не підозрюючи, англійка прийняла парацетамол, але ліки не допомогли.

Через годину Шарлотта усвідомила, що у неї відкрилася сильна кровотеча. Майбутня мати міркувала швидко, і незабаром вже висаджувалася з таксі біля дверей лікарні.

Оглянув пацієнтку, лікар одразу порекомендував їй звернутися до акушерки. Приголомшена Шарлотта намагалася було заперечувати, але швидко зроблений знімок УЗД відразу переконав жінку в реальності того, що відбувається. Через три години після отримання неймовірної новини англійка народила крихітку Моллі!

«Насамперед я подумала, як на це відреагують мої мама і тато. Потім в паніці усвідомила: у мене немає ніяких речей для малятка, навіть одягу!»  згадує Шарлотта. Дізнавшись правду, батьки остовпіли!

На щастя, ступор батька і матері англійки тривав зовсім недовго. Шок поступився місцем щастю. Подружжя дико зраділо своєму першому онукові і відразу почало вирішувати проблеми дочки. Пізніше про те, що сталося повідомили співробітникам і друзям Шарлотти. Сказати, що люди були приголомшені, — нічого не сказати!

Зараз, коли дівчинці виповнилося вже два роки, молода мати з упевненістю дивиться в майбутнє. «Принаймні, тепер ніякі витівки Моллі не зможуть мене здивувати!» — сміється Шарлотта.

Такі вагітності, як у героїні нашої статті, досить рідкісні, але унікальним цей випадок не назвеш. Так, наприклад, зовсім недавно молода американська спортсменка несподівано для себе стала матір’ю. Причому про свою вагітність вона дізналася так само, як і Шарлотта, — тільки в лікарні!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вмираючи від болю в животі, 19-річна дівчина викликала швидку. Ось що сказали їй лікарі…