Дбайливий татусь: як виглядають діти президента Зеленського


З тих пір як Володимир Зеленський став новим президентом України, про нього заговорили всі. Люди цікавляться його особистим життям, хто його дружина, батьки і тд.

Раніше Володимир Олександрович намагався не афішувати своє особисте життя, але зараз президент і перша леді завжди на виду, а народ все більше цікавиться сім’єю новообраного президента. Зеленський 8 років відтягував одруження з Оленою, знаючи, що після весілля відразу з’являться дітлахи.

Володимир і Олена одружилися в 2003 році і вже через рік вони вітали народження дочки Олександри 15 липня 2004 року. Зараз дівчинці 14 років і цілком можливо, що вона піде по стопах батька. У 2014 році вона зіграла дочку головного героя у фільмі «8 нових побачень», а в 2016 шоу заробила 50 000 гривень, дійшовши до фіналу шоу «Розсміши коміка».

Треба сказати, що жартує дочка прославленого коміка непогано. «Бути дочкою Зеленського не легко. Я боюся, що коли мені виконається 16 років, мій голос зламається і стане таким же, як у тата», — жартує Олександра.

Крім того, Сашуля займається музикою. Дівчинка не позбавлена ​​таланту і щоразу дивує батька новими досягненнями. Сам же Зеленський вважає, що діти — це унікальне явище в житті людини. Щоразу, коли він говорить про дітей, в його словах відчувається тепло і щирість.

«Ось Саша грає на фортепіано. Я їй кажу, що, не вивчивши нот, грати вона не зможе, а вона сідає і на слух відтворює почуту мелодію», — зізнавався він в інтерв’ю.

Про сина Зеленського Кирила практично нічого не відомо. Він родився 21 січня 2013 року. Був хрещений в Іллінській церкві на Подолі, зараз хлопчикові 6 років. «Він спритний хлопець. Зовні більше схожий на Олену — світленький і очі у нього світлі, а ось мімічно — моя копія. І характер мій! »

За словами Володимира, сім’я для нього — найдорожче в світі, і він «ні на що не готовий, щоб її втратити». Саме з цього Володимир намагається вберегти дітей від об’єктивів папараці і робить всі зусилля, щоб малюки не страждали від зіркової хвороби.

«Я дорожу зараз кожним моментом, зустріччю з коханою родиною. Ніколи не думав, що це так дорого і так важливо… Те, що це мої найближчі люди, я зрозумів саме під час передвиборної гонки. Ці глотки повітря, я ними дуже дорожу», – поділився сокровенним новообраний президент України.

Як бачиш, для Зеленського сім’я на першому місці, і це тішить. Адже кожна сім’я – це осередок суспільства, і про здоровий клімат усередині неї треба дбати в першу чергу.

Раныше ми псиали, ким є батьки Зеленського. А також говорили про те, чому він раніше не показував широкому загалу свою дружину Олену.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
3
Злий
Мило Мило
84
Мило
Фігня Фігня
4
Фігня
Химерний Химерний
4
Химерний
Подобається Подобається
347
Подобається
О боже О боже
9
О боже
Круто Круто
43
Круто
Що за! Що за!
11
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дбайливий татусь: як виглядають діти президента Зеленського