Цих дівчат вдочерив пластичний хірург. В 10 років вони пережили свої перші операції…


Думаю, ти розумієш, що якщо тато в тебе працює у цирку, ти зможеш безкоштовно ходити на всі сеанси. Якщо мама твоя працює в університеті, вона може домовитись за тебе з викладачами. Напевно, ти вже здогадався, як жили дві дівчини, яких удочерив пластичний хірург…

Шарм і Бріттані Ніколь встигли випробувати на собі мало не все: ринопластику, підтяжку брів і чола, ліпосакцію, ін’єкції ботокса і навіть збільшення грудей. Всі ці операції робив їхній прийомний батько Майкл, більшість з яких підносив як подарунок на день народження.

Вперше Шарм звернулася за проханням до батька, коли їй було всього 10. Тоді вона захотіла виправити опуклість пупка. Через 8 років вона вперше роздяглася перед батьком догола — хірург збільшив груди дівчини на один розмір.

Прийомна мати Пенні закликала дівчат зав’язувати з пластикою і вчила цінувати природну красу. Шарм і Бріттані звикли «удосконалювати» своє тіло хоча б раз на місяць, і кожен раз їм доводилося благати дозволу мами.

Коли громадськість дізналася про сім’ю Ніколь, дівчата зазнали нападків критиків. Проте красуні впевнені в своїй правоті. «У світі багато заздрісних і злих людей. Ви повинні зрозуміти, що ніхто не піклується про нас так, як татко», — сказала Бріттані.

«Складно заперечувати, що в сучасному світі зовнішність завжди стоїть на першому місці. У модельному агентстві перевагу віддадуть найкрасивішій, так влаштований наш світ», — вважає Шарм.

Дівчата нагадують критикам, що добровільно погодилися на пластику, оскільки не хотіли миритися зі своєю зовнішністю. Безумовно, корекція носа — це ще куди не йшло, але, на мою думку, Майкл перегнув палицю, взявшись за операцію по збільшенню грудей …

Шарм розповіла, як вона зважилася роздягнутися перед батьком. «Я його дочка, і він бачив мене голяка ще в дитинстві. До того ж, за рік роботи він робить стільки операцій на жіночих грудях, що це для нього стала повсякденною річчю, ніхто його не спокушав».

Коли хтось з родичів працює в сфері пластичної хірургії, спокуса виправити дефекти тіла безкоштовно є досить звабливою. Проте вибір кожного: залишатись собою чи ліпити своє тіло.

Як ти відносишся до пластики? Ділись в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цих дівчат вдочерив пластичний хірург. В 10 років вони пережили свої перші операції…