Голодні пси замінили цій українській дівчинці батьків. Поглянь, що сталося з маленькою дикункою!


Навряд чи серед освіченої частини населення нашої планети є багато людей, які взагалі нічого не чули про хлопчика на ім’я Мауглі, пригоди якого описав в своїх оповіданнях Редьярд Кіплінг. При цьому варто зауважити, що в світовій історії було чимало випадків, коли тварини виховували людських дітей. Про це сьогодні і поговоримо…

Фотограф Джулія Фуллертон-Барт створила цілу серію фотографій, надихнувшись історіями дітей з синдромом Мауглі. Звичайно, на знімках зображені моделі, але кожне фото ілюструє реальну історію.

Хлопчик-птах з Росії

У 2008 році в Волгограді знайшли дивного хлопчика. Жив він у квартирі разом з мамою і декількома птахами в клітках. Проблема в тому, що мати ставилась до сина, як до чергового домашнього вихованця. Він навіть розмовляти не вмів, а видавав звуки, схожі на щебетання. А коли чогось не розумів, то розмахував руками, ніби крилами.

Амала і Камала, Індія

У 1920 році поблизу міста Міднапор у вовчому лігві знайшли двох дівчаток приблизно 8 і 2 років від роду. Їх назвали Амала і Камала. Зовнішність – це єдине, що залишилося в дівчаток від людей.

Амала змогла прожити в притулку, куди їх доставили, всього рік. Камала померла у віці 17 років. На той момент вона змогла досягти рівня розвитку 4-річної дитини.

Судіт Кумар, Фіджі

У дитинстві батьки замикали цього хлопчика в курнику. Пізніше мати вчинила самогубство, а батька вбили. Опікуном став дідусь, але він теж часто залишав хлопчика з домашніми птахами.

Одного разу перехожі помітили 8-річного хлопчика, який вів себе досить дивно. Він бив себе руками, ніби крилами, куняв землю і кудкудакав. Судіта забрали до притулку, але там він вів себе досить агресивно. Його регулярно прив’язували до ліжка. Так минуло 20 років, поки його не забрала до себе деяка Елізабет Клейтон. Подальша доля хлопчика-курки невідома.

Мадіна, Росія

Дівчинка з народження жила з собаками, ділила з ними їжу, грала і спала. У 2013 році її знайшли соціальні працівники. Мадіна була голою, гарчала, як собака, і пересувалася на чотирьох кінцівках.

Батько залишив сім’ю, а мати постійно перебувала в алкогольному угарі. Свідки стверджували, що жінка могла спокійно трапезувати з друзями по чарці за столом, поки Мадіна сиділа біля ніг і гризла кістки разом з собаками.

Дівчина, що жила з вовками, Мексика

У 1845 році в Мексиці помітили дівчину, яка разом з вовками на чотирьох кінцівках переслідувала кіз. Через рік її знову бачили з хижаками. Цього разу вони поїдали козу. Ще через кілька років дівчинку помітили, коли вона грала з вовченятами. Коли люди підійшли ближче, вона втекла в ліс, більше її ніхто не бачив.

Оксана Малая, Україна

Навколо цієї людини ходить багато різних чуток. Чи то її через порушення в розвитку і недбайливість батьків забрали в дитбудинок, де вона зблизилася з бродячими собаками і перейняла їхні повадки. Чи то ще раніше вона деякий час жила з собаками. У будь-якому випадку дівчина почала вести себе подібно собаці. Через деякий час дівчина змогла навчитися говорити вільно і практично забула про колишні звички. Зараз Оксана живе в будинку-інтернаті, де доглядає за кіньми і коровами.

Джон Себунія, Уганда

В 3 роки хлопчик побачив, як батько вбив його матір. Це настільки шокувало малюка, що він втік в джунглі. Там його, як вважається, прихистили мавпи. Через роки його знайшли люди. Тіло хлопчика покрилося волоссям навіть в тих місцях, де зазвичай вони не ростуть. Також його досить довго довелося лікувати від різних кишкових паразитів.

Згодом Джон практично повністю зміг забути свої мавпячі звички. Більш того, у нього виявили відмінні вокальні дані. Зараз він гастролює по світу в складі ансамблю «Перлини Африки».

Як бачиш, таких випадків не так вже й мало. І відбуваються вони в різних куточках нашої планети. Нам залишається тільки сподіватися, що надалі люди зможуть уникнути подібного.

Своїми думками з приводу побаченого неодмінно поділися в коментарях до цього матеріалу!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Голодні пси замінили цій українській дівчинці батьків. Поглянь, що сталося з маленькою дикункою!