Ось чому зірки носять взуття на розмір-два більше.


Перед тим як вийти на люди, знаменитості ретельно продумують свій образ. Однак мало хто звертає увагу, наприклад, на їх взуття, особливо якщо голлівудська красуня вбралася в шикарне довге плаття, з-під якого ледве проглядають туфлі.

Ти напевно не помічала цього, однак багато зірок дуже повільно ходять по червоній доріжці. Якщо придивитися, то можна помітити, що багато хто з них носить туфлі на кілька розмірів більше.

Навіщо їм це? Виявляється, все досить банально. Справа в тому, що зоряним красуням часом доводиться годинами ходити на підборах, через що ноги у них набрякають. Щоб запобігти різного роду конфузів, багаті і знамениті просто готуються до них заздалегідь і одягають взуття на розмір-два більше.

Існує ще одне пояснення тому, чому знаменитості носять взуття на розмір більше.

Не секрет, що на всі заходи зірок одягають. Бренди надають все — від суконь до ювелірних прикрас, взуття та сумок, тільки щоб, наприклад, Джуліанна Мур продемонструвала всьому світу їх клатч. Такі речі (для світських заходів і зйомок в глянцевих журналів) називаються семплами (від англ. Sample – зразок). І, як правило, у них тільки один розмір — той, який носять моделі (39 або 40).

От і мучаться Джуліанна Мур, Ешлі Олсен, Ліа Мішель та інші мініатюрні голлівудські діви з маленьким розміром ноги. Адже немає нічого гіршого, ніж босоніжки, в яких провалюються пальці ніг.

Проте на телеекрані все виглядає практично ідеально. Адже за бездоганною картинкою стоїть ціла команда професіоналів.

Якщо для тебе ця інформація стала відкриттям, розкажи про це приятелям.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось чому зірки носять взуття на розмір-два більше.