15 причин, чому Канада – найкрутіше місце для життя на Землі.


Хоккей, кленовий сироп, дикі звірі на задньому дворі і холод цілий року: ось що у мене асоціюється з Канадою. Щорічно туди переїжджають на постійне місце проживання понад 100 тисяч осіб. Тільки з моїх знайомих там вже двоє.

У Канаді дуже чисто і просторо, а щільність населення становить всього 4 людини на квадратний кілометр. Звичайно, це не стосується мегаполісів на кшталт Ванкувера, Торонто або Монреаля.

У цієї країни є й інші «магнітики». Зараз ти дізнаєшся, чому з Канади ніхто не їде.

1. Іноді в свій вільний час канадці виходять на вулиці з мотивуючими плакатами, щоб підняти іншим людям настрій

2. Канадці люблять жарти та розіграші

Одного разу житель Монреаля Саймон Лапріс знатно пожартував над місцевими поліцейськими. Хлопець зліпив зі снігу автомобіль на зразок знаменитого «Делоріана» з трилогії «Назад в майбутнє». Для завершення образу розумник додумався поставити справжні двірники на лобове скло.

Лапріс «припаркував» машину в недозволеному місці і став спостерігати. Прибулі поліцейські оцінили жарт хлопця, але ж могли і оштрафувати.

3. У Нунавуті, північній частині Канади, до 1999 року зустрічалися дуже милі автомобільні знаки у вигляді крокуючих білих ведмедів.

Пізніше ввели звичайні прямокутні номера, а фігурні бляшанки розійшлися по приватних колекціях.

4. Канадським грошам не страшні ні снігопади, ні повені

Канадський долар – неймовірна валюта. З цими грошима нічого не трапиться, якщо їх випрати, не виймаючи з кишені брюк, або впустити в калюжу. Банкноти зроблені з полімеру, а всередині кленового листа ховається голограма.

5. 3-е місце в світі за запасами нафти

Канада обганяє Іран і Ірак за обсягами нафтовидобутку. Природа щедро обдарувала цю країну: крім нафти тут величезні площі незайманих лісів, великі запаси прісної води в озерах. Все це дуже ретельно оберігається.

6. Тут є благодійна компанія, яка надає допомогу на дому тим, хто вже не може управлятися з домашніми справами сам.

7. Наймиліші поліцейські

Цей страж закону зупинився, щоб купити склянку лимонаду у маленької дівчинки. А зовсім не для того, щоб виписати штраф за торгівлю без ліцензії!

8. У містечку Сейнт-Пол в штаті Альберта є єдиний в світі офіційний посадковий майданчик для НЛО.

9. Канадці дуже ввічливі і доброзичливі

Вони готові зайвий раз вибачитися, щоб згладити гострі кути. Капітан Канада, якби він існував, виглядав би саме так.

10. Джастін Трюдо – прем’єр-міністр, якого канадці заслужили.

За цю людину говорять його звички і хобі. Він займається йогою, відмінно підкований в точних науках, обожнює поєднувати строгі костюми з різнокольоровими шкарпетками, ходить за покупками в супермаркети і обіймає панд. До всього, він дуже красивий чоловік. Канадці люблять його, і це не дивно!

11. Канадці врятували «Великого ведмедя»

Це ім’я носить унікальний широколистяний ліс площею 6,4 млн га, що дорівнює двом Бельгіям. Через активну вирубку він опинився під загрозою знищення. Тому в 2016 році канадська влада прийняла рішення виділити під лісозаготівлю 15% лісу, а решта 85% залишити недоторканною. Вже краще переглянути економічні моделі, але вберегти ліс. Ось такий благородний підхід у канадців до збереження природи.

12. Найвищий рівень чесності і порядності

Коли на одній зі станцій метро зламався турнікет, а працівники довго не з’являлися, жоден канадець не спокусився ідеєю проїхатися зайцем. Кожен залишив дрібницю або непрокомпосований квиток, і через деякий час на турнікеті з’явилася значна грошова гірка.

13. Взаємодопомога – характерна риса канадців

У листопаді 2015 року школярі з міста Галіфакс розвісили на стовпах поношений теплий одяг, щоб допомогти нужденним. Прекрасна ініціатива!

14. Тут неможливо не стати фотографом-натуралістом

37 національних парків і 8 заповідників: Канада – те місце, де кожен може себе відчути фоторепортером з National Geographic. Подивися, який кадр зробила звичайна дорожня камера. Це ж просто шедевр!

15. Бенксі і не снилося!

Там, де багато снігу, просто неможливо не почати творити.

А ти був в Канаді? Поділися з нами, що тобі сподобалося найбільше?


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 причин, чому Канада – найкрутіше місце для життя на Землі.