Чому ви повинні вкладати гроші в освіту, а не в речі


 

Більшу частину свого життя людина проводить на роботі: 8 годин на добу, 5 днів на тиждень, 244 днів в році. Пропускаючи зустрічі з друзями, ранки дітей і навіть дні народження мами, ми все одно продовжуємо працювати.

По суті виходить, що гроші – це плата за наш час. І, звичайно, ми хочемо витратити їх з максимальною користю для себе. Але частіше виходить, що більшу їх частину ми спускаємо на дорогі авто, одяг або техніку, навіть не замислюючись, наскільки марні бувають ці витрати.

Чому так відбувається? Редакція медіапроекту sparkmedia.com.ua, поділилася з нами списком, куда входять декілька основних причин.

Ми постійно піднімаємо планку і хочемо більше

З виходом нової моделі смартфона або колекції модного бренду гаджети різко застарівають, а одяг зовсім виходить з моди. І неважливо, що телефон або планшет був куплений менше півроку тому, а в нарядах з минулої колекції ми не відходили і сезону. Ми стаємо ненаситними, а через це нещасними, тому що нам завжди буде мало того, що ми маємо.

Речі стають метою, а не засобом

Машина перестає бути засобом пересування і стає апогеєм спроможності. Телефон перестає бути засобом спілкування і перетворюється в модний аксесуар. Ми витрачаємо величезні суми грошей, які так старанно заробляємо, на речі, в яких немає користі, просто тому що вони символізують спроможність і нам вселили, що вони нам потрібні.

Світові кампанії нас обманюють

У кампаніях великих брендів є цілі лабораторії, що вивчають практики нейромаркетингу. Вчені вже давно знайшли в мозку “центр задоволення”, впливаючи на який, можна буквально змусити людину купувати те, що їй не потрібно. Особливо, якщо вона сама не знає, чого хоче.

Згодом речі перестають нас радувати

Радість від покупки пройде вже в перші пару днів, а через місяць ви швидше за все знову почнете мріяти про нові речі. В результаті ми даремно витратили гроші, а значить і багато годин життя, за які нам заплатили.

Хочете раціональніше вкласти свій капітал, а потім примножити його? Вкладіть в щось корисне, що не раз допоможе вам в житті. Інвестуйте їх в свій розвиток.

Чому варто вибрати освіту? Ось декілька важливих аргументів.

Освіті байдуже, в якій валюті ви її зберігаєте

Ви можете зберігати гроші в банку, можете вкласти їх в квартиру або автомобіль, а можете отримати нові знання. Знання не залежать від курсу, пробігу або місця розташування. Їх не хвилює ступінь захисту вашого банку. Тому вони не знеціняться і не пропадуть. Знання – це надійність.

Розвиток в професійній сфері

У будь-якій професії важливо постійно дізнаватися щось нове, підвищувати свою кваліфікацію. Чим більше часу ви приділяєте саморозвитку, тим дорожче оцінюється ваша робота. Якщо ви хочете добитися успіху в своїй діяльності, освіта – найкращий варіант для вас.

Заробляти, займаючись улюбленою справою

Ви можете підвищувати кваліфікацію і ходити на курси. А можете з нуля навчитися тому, що приносить вам задоволення і отримувати з цього додатковий заробіток.

Це дає друге дихання

Ви давно хочете розкрити свій потенціал, але з якоїсь причини у вас це не виходило? Хочете змінити роботу або навпаки, домогтися підвищення? Вам не обійтися без освіти. Розвиток дозволить вільно мислити, відкриє нові горизонти для вашого особистісного зростання, а головне, допоможе залишатися актуальним на ринку праці.

Це не дозволить вас обдурити

Коли ви віддасте перевагу освіті, речі для вас відійдуть на другий план, перестануть бути найвищою цінністю. Ви станете спокійніше ставитися до новинок і зрозумієте напевно, яка покупка об’єктивно принесе користь, а на яку ви просто даремно витратите гроші.

Не забувайте, що гроші – не тільки результат вашої праці, а й час, який ви витрачаєте зі свого життя. Вкладіть їх в щось дійсно корисне, що не раз стане в нагоді в житті – і ви досягнете успіху!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чому ви повинні вкладати гроші в освіту, а не в речі