Ось чому в Європі не прийнято поступатися місцем старшим


Кожного з нас з дитинства вчили тому, що в громадському транспорті потрібно неодмінно поступатися місцем старшим. Цим жестом ми нібито показуємо повагу до дідусів і бабусь і дякуємо їм за все, що вони зробили для молодшого покоління. Вони вже старенькі і заслужили на відпочинок, тоді як молодь може й постояти півгодинки.

Звичайно ж, у нас є багато людей, які до останнього воліють не помічати, що поруч стоїть старенький дідусь чи бабуся. Але про це правило етикету чули всі.

Як виявилося, таке це правило діє далеко не у всіх країнах. Наприклад, в Європі поступатись місцем старшим не прийнято. Більш того, якщо ти це зробиш, на тебе можуть серйозно образитися.

Справа в тому, що більшість європейських бабусь і дідусів намагаються вести спортивний спосіб життя. Вони їздять на велосипедах, бігають вранці і відвідують тренажерні зали, тому що хочуть мати гарний вигляд і бути здоровими.

Якщо ж ти захочеш поступитися їм місцем у транспорті, вони розцінять це як натяк на те, що вони дуже погано виглядають.

Тому в європейських країнах всі рівні в громадському транспорті. А якщо хтось дійсно хворий і не може стояти, він просто попросить поступитися місцем. Це не вважається ганебним або принизливим.

Що ж, в кожній країні діють свої традиції і звичаї. А чий менталітет тобі ближче? Напиши в коментарях, що ти думаєш з цього приводу.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось чому в Європі не прийнято поступатися місцем старшим