Чому принцеса Діана відмовлялась носити Chanel


Принцеса Діана була зіркою такої величини, що одяг, в якому вона з’являлася, тут же зміталася з прилавків магазинів. Але вона іноді робила речі, які звичайній людині могли б здатися дивними.

Наприклад, перед розлученням з принцом Чарльзом принцеса Діана навідріз відмовилася носити одяг марки Шанель. Чим же їй не догодила знаменита марка?

Чому принцеса Діана відмовлялась носити Chanel

У принца і принцеси Уельської були бурхливі стосунки. Але всі ми знаємо – в кінці кінців Чарльз вирішив продовжити відносини з Каміллою Паркер Боулз. Після розлучення з чоловіком гардероб принцеси Діани зазнав великих змін.

Виявилося, що принцеса Діана не може більше носити деякі речі, в тому числі речі від Chanel.

У 2018 році австралійський дизайнер Джейсон Брансдон розповів Harper’s Bazaar UK, чому Діана більше не включала логотип модного будинку ні в один зі своїх нарядів.

Виявляється, Джейсон ще в 1996 році запропонував їй доповнити свій образ класичними туфлями від Chanel. Однак отримав несподівану відповідь.

Я був дуже хорошим другом Джо Бейлі в ті часи [Джо Бейлі – перукар принцеси Діани].

Він приходив щоранку в Рітц Карлтон, щоб зробити Діані зачіску на день. Одного разу він покликав мене з собою, щоб я підмінив його помічника, який прихворів. А я великий шанувальник Леді Ді та завжди мріяв з нею зустрітися.

Вона вийшла, тримаючи в руках купу одягу і взуття, і кинула все на диван.

– Що ви думаєте? – запитала вона.

Я сказав:

– Ну, ці туфлі гарно пасуватимуть до сукні від Версаче.

І вона сказала:

-Ні, я не можу носити пов’язане С, подвійне С.

Очевидно, подвійне “С” в логотипі Chanel тепер стало нагадуванням про Чарльза і Камілли – Chanel — Charles — Camilla. Це по-жіночому може бути зрозумілим, але все одно досить дивним рішенням.

Однак Діана не перестала носити цей бренд повністю. Але вона носила тільки костюми та аксесуари, які не містили логотип Chanel.

На конфірмацію принца Вільяма в 1997 році Діана світло-блакитний костюм Chanel, який став культовим.

Трохи пізніше Діана дала велике відверте інтерв’ю для BBC, де відкрито заявила, що Камілла завжди була шипом в її відносинах з Чарльзом. «У цих відносинах нас завжди було троє, а це трохи перебір», – натякнула вона, що принц ніколи не був їй вірним.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чому принцеса Діана відмовлялась носити Chanel