Особистий дизайнер принцеси Діани відкрила таємницю, навіщо Леді Ді на всіх фото притискала клатч до грудей.


Незважаючи на те, що Леді Ді ніколи не була першою красунею, вона стала народною улюбленицею. На її стиль орієнтувалися мільйони жінок. Принцесу Діану по праву можна назвати іконою стилю.

Діана щохвилини перебувала під прицілом фотокамер. Преса пильно стежила за кожним кроком Леді Ді, журналісти помічали найменші зміни в її гардеробі.

В поле зору ЗМІ потрапила одна закономірність: куди б не прямувала принцеса Діана, вона всюди носила з собою клатч. Здавалося б, тут немає нічого дивного. Однак акули пера підмітили, що практично на всіх фотознімках Діана притискає сумочку до грудей.

Виявляється, стильний аксесуар Діана носила з собою не тільки в якості стильного аксесуару, а й з практичних міркувань.

В одному з ексклюзивних інтерв’ю для The Telegraph британський дизайнер сумок Анна Хіндмарч, чиєю клієнткою була і Леді Діана, поділилася секретом клатча біля грудей.

У 1993 році Хіндмарч тільки відкрила свій магазин в Челсі, де Діана зазвичай полювала за новинками.

Судячи зі спогадів дизайнера, принцеса Діана була приємним покупцем: «Вона була дуже лояльним клієнтом. Вона приходила до нас без охорони і робила покупки без зайвих питань».

Основна причина, з якої Леді Ді притискала клатч до грудей, була досить банальною: щоб не потрапити в незручну ситуацію, Діана прикривала декольте маленькою сумочкою.

До речі, цей трюк не раз оберігав принцесу від скандальних заголовків у жовтій пресі.

Напевно, тобі було цікаво дізнатися про цікавий факт з життя такої легендарної особистості, як принцеса Діана. Став лайк і поділися цією новиною з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
5
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Особистий дизайнер принцеси Діани відкрила таємницю, навіщо Леді Ді на всіх фото притискала клатч до грудей.