Секрет Кейт Міддлтон. Чому герцогиня Кембриджська так добре виглядає через 7 годин після пологів.


23 квітня о 11:01 на світ з’явилась третя дитина герцогів Кембриджських. Вже через шість годин Кейт Міддлтон разом зі своїм чоловіком і новонародженим принцом вийшли на ґанок госпіталю Святої Марії, щоб представити нового королівського нащадка всьому світу.

Герцогиня Кембриджська була при повному параді: акуратна зачіска, червоне плаття від Jenny Packham з білим мереживним коміром і туфлі на шпильці. Жінки весь час дивуються, як можна виглядати так чудово через кілька годин після пологів? Сьогодні ми відкриємо секрет герцогині!

Ми звикли до того, що, якщо пологи проходять добре, без ускладнень, мама і малюк здорові, з лікарні їх випишуть вже на третій день. У Великобританії при аналогічних обставинах виписка відбувається вже через 36 годин.

Як бачимо, Кейт вийшла ще раніше. Так, ніхто не сперечається, що в Кенсінгтонському палаці її вже чекають нянечки, які будуть доглядати за нею і дитиною не гірше, ніж в лікарні, проте її сяючому вигляду можна тільки позаздрити.

Міцне здоров’я, правильна дієта, відсутність ускладнень під час пологів, підтримка близьких і медперсоналу — саме в цьому, на думку експертів, полягає успіх герцогині Кембриджської.

Акушер-гінеколог Шеріл Росс розвіяв популярний серед жінок міф про те, що легкі пологи є компенсацією за важкий токсикоз, перенесений на ранній стадії вагітності.

Члени королівської сім’ї прекрасно розуміють, яка велиикаувага прикута до лікарні, де народжує Кейт, і як це впливає на її роботу. Тому вони намагаються якомога швидше покинути госпіталь, щоб шум, створюваний журналістами та шанувальниками під вікнами, не заважав породіллям.

До речі, після народження другого сина принца Чарльза і леді Ді, принца Гаррі, принцеса Діана теж досить швидко покинула госпіталь.

А тим часом в соцмережах почався справжній флешмоб. Жінки публікують знімки герцогині після пологів і свої в аналогічній ситуації. Контраст, звичайно, величезний. Свіжі знімки Кейт вже перетворилися в мем на зразок сина маминої подруги, у якої все виходить краще, ніж у інших.

«Якого біса? Так коли я народжувала свою дитину, я потім ледве стояти могла, а вона виглядає так, ніби нічого й не сталося», —  пишуть жінки в коментарях під фотографіями Кейт.

«Вона виглядає приголомшливо! Просто приголомшливо, як завжди! І як тут уявити, що кілька годин тому вона народила дитин», —  захоплюються коментатори.

Деякі припустили, що пологи пройшли швидко і успішно, оскільки це вже третя дитина герцогині. Однак при попередніх пологах вона пробула в лікарні трохи більше.

Схоже, Кейт дійсно володіє якимись чарами. Але ми дуже раді за неї, принца Вільяма і новонародженого хлопчика!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Секрет Кейт Міддлтон. Чому герцогиня Кембриджська так добре виглядає через 7 годин після пологів.