Принц Гаррі і Меган Маркл розповіли, чому назвали сина Арчі


8 січня принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися від королівських титулів і вже 31 березня перестали виконувати обов’язки старших членів монаршої родини. Подружжя припинили користуватися Instagram-аккаунтом @sussexroyal, і їх сайт sussexRoyal.com відтепер не оновлюється.

Меган і Гарі вирушили в самостійне плавання, і перший їхній крок – створення некомерційної благодійної ініціативи, названої на честь свого первістка Арчі – Archewell.

Про організіцію, а також (вперше!) про причини вибору імені для свого сина пара розповіла в інтерв’ю виданню Telegraph.

«Як і багато хто з вас, в даний момент ми сконцентровані на підтримці тих зусиль, які докладаються для боротьби з пандемією Covid-19, але так як ця інформація просочилася в пресу, ми бачимо необхідність поділитися з вами невеликою історією про наше починання.

Ще до назви SussexRoyal нам спало на думку Arche – грецьке слово, що означає «джерело дії». Ми вирішили вкласти цей сенс в основу нашої майбутньої благодійної організації, і воно також стало натхненням при виборі імені для нашого сина. Робити щось значуще, щось, що дійсно має значення.

Archewell – це назва, що сполучає в собі силу і дію, які можуть пробудити потужні глибинні ресурси, приховані в кожному з нас. Ми з нетерпінням чекаємо відповідного моменту для запуску Archewell, але поки він не настав», – повідомили герцоги Сассекському.

Документи на реєстрацію товарного знака Archewell Меган і Гаррі подали в США ще в березні. З нетерпінням чекаємо нових подробиць!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Принц Гаррі і Меган Маркл розповіли, чому назвали сина Арчі