Фотограф показав, як виглядають татусі до пологів і відразу після народження дитини.


Лондонський фотограф Том Олдхем витратив 72 години, щоб провести їх в місцевому пологовому будинку і показати, як змінюються чоловіки, коли вперше бачать своїх новонароджених дітей.

Гектор Адебамбо, 32 роки

«Для мене велика честь стати татом. Це круто! Я розмовляв з сином дев’ять місяців за «перегородкою», а тепер я тримаю його на руках».

Енді Уест, 36 років

«Я відразу зрозумів, що народження дитини справить на мене сильне враження. Тепер і я став відповідальним до кінця життя за іншу людину».

Тон Лам, 34 роки

«Малюк змінив мої погляди на життя. Я повинен викластися по-максимуму, щоб виростити його. Відповідальність за іншу людину – найбагатший досвід в світі. Я не можу описати все це словами. Сподіваюся, портрет Тома опише мої емоції».

Педро Дієго Фернандес, 34 роки

«Сам процес народження був трохи важким, але я відчував себе приголомшливо, коли побачив перший рух свого сина. Коли він відкрив очі… Я хочу стати для нього найкращим татом і другом».

Федеріко Грілло, 34 роки

«Під час пологів адреналін зашкалював, але як тільки син з’явився на світ, час сповільнився. Я тримаю його на руках, і мені спокійно. Я все зроблю, щоб моя сім’я була щаслива і нічого не потребувала».

Том Чеппелл, 35 років

«Тепер мої пріоритети значно зміняться. Раніше ми думали тільки про себе, а тепер будемо радитися з донькою і самі будемо давати їй поради. Це правильно».

А ти уже став батьком чи мамою? Які емоції ти відчував, коли вперше побачив свого малюка? Ділись з нами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Фотограф показав, як виглядають татусі до пологів і відразу після народження дитини.