На березі він побачив двох бобрів, що грались. Через 5 хвилин чоловік дзвонив рятувальникам!


Джим Пассмор з міста Брокен-Арроу, що в штаті Оклахома, США, зовсім недавно став місцевою знаменитістю. У той день чоловік саме гуляв зі своїми двома псами неподалік від струмка. Джим вже думав закінчувати прогулянку і вести улюбленців додому, як раптом помітив у воді якихось тварин.

Пассмор спочатку думав, що це бобер, але той здався йому завеликим для гризуна. Трохи повагавшись, Джим підійшов поглянути на підозрілу тварина пильніше.

Як з’ясувалося, в каламутній, брудній воді біля берега борсався аж ніяк не бобер. Невідомо яким чином влучив у струмок пес ледь тримався на плаву. Розуміючи, що сам він тварину не врятує, Джим миттю подзвонив рятувальникам.

Чотириногий дуже втомився і був дуже переляканим. Професіонали так і не змогли наблизитися до пса, який кидався на кожного незнайомця. Тоді вони накинули йому на морду ганчірку. У темряві пес трохи заспокоївся, а тканина заважала йому цапнути когось із рятувальників.

Витягнути постраждалого з струмка виявилося непросто. Нещасний пес загруз в багнюці міцно, та так, що тягнути його звідти довелося двом сильним чоловікам. За оцінкою фахівців, автомобіль зіштовхнув бідолаху з дороги прямо в струмок, а вибратися звідти самостійно після завданих ударів тварина вже не змогла.

Пес ще довго огризався на рятувальників і навіть примудрився хапнути одного з них, поки їхав з чоловіками до ветеринара. Лиш там він нарешті заспокоївся і дозволив до себе підійти.

Пес, якого назвали Тедді, як виявилось, раніше був не безлдомним. Тварині було більше восьми років, і він страждав від надмірної ваги. У притулок Тедді віддавати не поспішали, адже там бідолаху практично стовідсотково б приспали. На щастя, історія знайденого в струмку пса широко розлетілася по штату, і на допомогу страждальця прийшли волонтери.

На жаль, колишніх власників Тедді знайти не вдалося. На щастя, остаточно оговтався пес виявився рідкісним добрягою і розумницею. Прихистити такого красеня хотіли би багато хто.

Уже сьогодні Тедді переїхав з тимчасового притулку до нових господарів. Вже вони-то точно дадуть псу дожити свій вік в любові.

Сподобалась історія порятунку? Розповідай друзям!

Рятувальники кажуть: не натрапимо на Тедді Джим, і товстий, втомлений, переляканий пес зовсім скоро розлучився б з життям. Зате тепер здоров’ю та добробуту тваринного точно нічого не загрожує!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

На березі він побачив двох бобрів, що грались. Через 5 хвилин чоловік дзвонив рятувальникам!