Чоловік зробив ремонт у квартирі площею в 32 м². Фотографії до і після вражають!


Господар цієї квартири довго думав про ремонтні роботи, але криза і фінансові проблеми кожен раз заважали здійсненню планів. Квартира площею в 32 квадратних метра віддавала старовиною, похмурим інтер’єром і несмаком.

Здавалося, це помешкання ніяк не змінити, і набагато мудріше було б збирати гроші на переїзд, але господар квартири думав інакше. Чоловік обмірковував план повного перепланування площі будинку, а поки потрібно було здирати шпалери і виносити меблі.

Таак, роботи має бути до біса! Виправити ситуацію з інтер’єром зможуть тільки кращі дизайнери.

А ось фотографії після ремонту. Шпалери виглядають рельєфними, в стелю встановили підсвічування, замінили двері – і коридор не впізнати!

Дзеркала на всю стіну візуально розширюють простір, що вкрай необхідно в приміщеннях з маленькою площею. Для кухні закупили новий гарнітур і в усьому іншому віддали перевагу білому кольору.

У вітальні знайшов собі місце компактний і зручний стелаж з 16 поличками, затишний диван і журнальний столик. До речі, зараз часто використовують стелаж, щоб розділити умовно простір кімнатина зони (в  даному випадку спальню та вітальню). Стіни прикрасили красивим трафаретом маків.

Варто поставити пару свічок у ванній кімнаті, і там запанує романтична атмофсера. Відображення створюють враження, ніби кімната тягнеться на кілометри. Мешканці будинку оновили сантехніку: п встановили новий душ і раковину.


Тепер всі сусіди працьовитого чоловіка роззявляють роти від подиву. Від старої обстановки не залишилося ні сліду, наче квартиру повністю замінили. Складний ремонт повністю виправдав витрачені зусилля і кошти!

Нерідкі випадки, коли з убогих, непримітним квартирок роблять справжні шедеври! Якщо знаєш такі приклади, пиши в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чоловік зробив ремонт у квартирі площею в 32 м². Фотографії до і після вражають!