5 років тому вона була красунею. Потім дівчина захотіла виглядати як жива лялька Барбі.


Уже в 14-річному віці мешканка Чехії Габріела Жирачкова могла похвалитися чарівним зовнішнім виглядом, але серце дівчини хотіло ще більших змін. Їй завжди подобалася штучна краса, а своїми кумирами Габріела вважала живих ляльок Барбі.

Насамперед вона зробила операцію на грудях. Зараз 18-річна Габріела витрачає 1 500 $ в місяць на послуги пластичного хірурга, причому всі витрати оплачуються з кишені батьків…

Рідна мати Габріели Романа всерйоз переймається долею дочки з непомірним бажанням бути гарнішою. Жива лялька збільшила груди до 7 розміру і не планує зупинятися.

«Не те щоб я коли-небудь не любила себе за зовнішність. Те, що я люблю штучну красу, ще не означає, що у мене низька самооцінка!» —  захищається Габріела.

За її словами, ЗМІ, шанувальники і ненависники тиснуть на неї. Крім того, обтяжена красою дівчина витрачає до 4 годин на нанесення макіяжу перед тим, як вийти на вулицю…

«У нашому світі мало залишилося природної краси. Сумніваюся, що зараз хоч що-небудь натуральне… Я завжди хотіла виділятися з натовпу, тому вибрала для себе такий стиль», —  додала дівчина.

Дівчина мріє прославитися на весь світ і купити будинок в Лос-Анджелесі. Вона до цих пір зберігає колекцію з трьохсот ляльок і хоче стати найкрасивішою живою лялькою на планеті.

В майбутньому Гарбіела планує встановити імпланти в сідниці, видалити кілька ребер і ще більше збільшити груди. Я ж схиляюся до думки, що всьому є межа, і їй давно пора зупинитися…

Зациклення на зовнішності — нітрохи не рідкісне явище. Цією манією страждають закохані пари і навіть сім’ї! А ти що думаєш з цього приводу?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 років тому вона була красунею. Потім дівчина захотіла виглядати як жива лялька Барбі.