40 років електрик закопував старі автобуси в землю. Сьогодні до нього додому водять екскурсії!


83-річний Брюс Біч живе в тихому селі Хорнінгс Міллс в сотнях кілометрів від галасливого Торонто. Сюди чоловік переїхав ще в 1970 році, коли протистояння СРСР і США щосили набирало обертів. Раніше Брюс працював електриком в Чикаго, але зростаюча напруга змусила американця задуматися про виживання в умовах ядерної війни.

Розуміючи, що житель великого міста швидше за все загине, Біч склав план, першим пунктом якого був переїзд до Канади. Осівши в Хорнінг Міллс, Брюс не заспокоївся, а почав потихеньку збирати гроші.


Ставши власником садиби достатніх розмірів, колишній чиказький електрик почав цілеспрямовано скуповувати старі шкільні автобуси. Транспортні засоби чоловік акуратно закопував. Всього між 1980 і 1985 роками Брюс придбав 42 автобуса по 300 доларів за штуку.

Насамперед канадець знімав з автобусів всі непотрібні деталі. Утворені металеві сарайчики чоловік закопував на чотириметрову глибину в суворій відповідності з наперед складеним планом. Всі автобуси з’єднані один з одним і залиті товстим шаром бетону.

Сьогодні 83-річний старий відомий як власник найбільшого приватного бункера в Північній Америці. Своє творіння канадець назвав «Ковчег-2». За словами гордого Брюса, тут знайдеться притулок для 500 осіб.

Загальна площа коридорів і залів становить 930 метрів. Старий впевнений: цей бункер витримає будь-яке випробування, крім, хіба що, прямого попадання ядерної бомби.

Останні 35 років Брюс працює не покладаючи рук, забезпечуючи свій «Ковчег-2» всім необхідним. Більшість сусідів вважають його ідею марною тратою часу і грошей. Сам же канадець впевнений: коли вибухне ядерна війна, люди відразу зрозуміють, що він мав рацію!

Усередині бункеру, який має захистити від радіоактивної загрози людей, місткий житловий барак, дві великі кухні, кілька дитячих кімнат і навіть ванни з проточною водою. Вода надходить в бункер з колодязя, який не зачепить радіація.

Всередині «Ковчега-2» встановлені дизельні генератори з запасом палива на три місяці роботи і автономна радіостанція, сигнали якої дотягнуть до будь-якої точки в Канаді і США. Передбачена навіть спеціальна кімната знезараження для відвідувачів!

Місцева влада, проте, не виявляює захоплення від того, що в їхньому селі розміщений величезний бункер. Брюса тричі намагалися примусити закрити «Ковчег-2», але безрезультатно. Старого підтримує лише його 90-річна дружина. Навіть діти чоловіка вважають, що той живе у світі власних фантазій…

Зовсім недавно канадець вирішив розповісти про своє творіння світу. У ролику нижче ти зможеш сам побачити атмосферу всередині величезного бункера. Як на мене, Брюс виконав вельми ґрунтовну роботу!

Якщо ядерна війна все-таки почнеться, жителям села Хорнінгс Міллс дуже стане в нагоді бункер колишнього електрика. Втім, навіть сам канадець нишком сподівається, що скористатися «Ковчегом-2» за прямим призначенням людям не доведеться ніколи.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

40 років електрик закопував старі автобуси в землю. Сьогодні до нього додому водять екскурсії!