Як виглядає будинок мільярдера Марка Цукерберга


Марк Цукерберг, програміст і засновник соцмережі Фейсбук, є одним з найбагатших людей на планеті.  Дивлячись, як живуть інші багатії, можна припустити, що житло Цукерберга коштує нереально дорого і виглядає просто шикарно. Як би не так!

Зовсім недавно Цукерберг виклав у Мережу відео, у якому він презентує свій новий винахід — розумний будинок під назвою Джарвіс.

Розповідаючи про штучний інтелект, Марк провів для знімальної групи екскурсію по своєму будинку.

Дивно те, що в оселі мільярдера немає абсолютно ніяких надмірностей у стилі Дональда Трампа. В усіх кімнатах обстановка надзвичайно скромна, і у інтер’єрі переважає мінімалізм.

Цукерберг показав свій будинок в Пало-Альто ззовні і всередині. В об’єктив камери потрапили кілька кімнат, в яких живе Марк зі своєю сім’єю.

Цей будинок був куплений за 7 мільйонів ​​доларів кілька років тому, і з часу покупки тут майже нічого не змінилось!

Живучи в досить скромних для їхнього матеріального становища умовах, Цукерберг та його дружина прославилися своєю філантропією. Вони витрачають гроші не на золоті унітази, а на благодійність, і цим не можна не захоплюватися!

У 2010 році Марк навіть приєднався до «Клятви дарування», філантропічної кампанії мільярдерів Воррена Баффета і Білла Гейтса.

Разом зі своєю дружиною Прісцилою Чан Марк планує віддати 99 % своїх акцій Фейсбука вартістю 45 мільярдів доларів на благодійність. Ось це я розумію, щедрість!

На завершення хотілося б поставити Цукерберга в приклад усім багатим людям. Незважаючи на те, що він вважається наймолодшим мільярдером світу, Марку вдалося зберегти в душі доброту і не потрапити, як це часом буває, під негативний вплив грошей.

А що ти думаєш з приводу його будинку? Пиши про свої враження в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як виглядає будинок мільярдера Марка Цукерберга